« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Międzynarodowe zmagania siatkarek Nike. Plan gier

Już po raz trzeci w hali im. Arkadiusza Gołasia zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w kategorii kadetek. Do rywalizacji przystąpią dwa zespoły Nike Ostrołęka, a także zespół z Białorusi. Poznaj pełną obsadę zawodów zaplanowanych na najbliższy weekend.


Pierwsza drużyna Nike z rocznika 2000/2001 przystąpi do turnieju pod wodzą trenera Tomasza Pakieły. Rywalkami zespoły będą

Vollejbolnaja Kamanda "Biruta" z Białorusik, SPS Olimpia Węgrów, SPS Sparta Braniewo i UKS Atena Warszawa.

 

Drugi zespół Nike z rocznika 2002 prowadzony będzie przez trener Uruszulę Iwaniuk. W tej grupie wystąpią jeszcze MKS San-Pajda Jarosław, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, SMS Ostróda i UMKS MOS Wola Warszawa.

 

Pierwsze spotkania obie drużyny Nike rozpoczną w sobotę, 10 września o godz. 10.00. Rywalkami będą odpowiednio zespoły z VK Biruta i San-Pajda Jarosław. Finałowe spotkania turnieju zostało zaplanowane na niedzielę, 11 września o godz. 13.00. Tuż po nim oficjalne zakończenie zmagań.W imieniu klubu OTPS Nike Ostrołęka zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do hali im. Arkadiusza Gołasia.

Odsłon: 4371
Komentarzy: 0
09:00, 08.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo