« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Spotkanie kolarzy KK24h z Mają Włoszczowską

Marta Gawek wypróbowała rower mistrzyni
Marta Gawek wypróbowała rower mistrzyni
(fot. Archiwum KK24h)

Wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska gościła w Przasnyszu. Na spotkanie z mistrzynią wybrali się reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h, którzy mieli możliwość otrzymania autografu i wykonania pamiątkowego zdjęcia.


 - Maja Włoszczowska od powrotu z Rio de Janeiro, gdzie 20 sierpnia 2016 roku wywalczyła srebrny medal olimpijski w kolarstwie górskim, nie może narzekać na brak zajęć - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Sama mówi, że ma obecnie takie małe "Tour de Pologne".

 

Celem wizyty zawodniczki było głównie spotkanie się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu.
- W hali sportowej Maja Włoszczowska spotkała się z uczniami większości przasnyskich szkół, z którymi podzieliła się swoimi doświadczeniami i wrażeniami ze startu w Brazylii oraz ogólną pasją do sport - relacjonuje prezes KK24h.W spotkaniu uczestniczyli wierni kibice z Ostrołęki w osobach: prezesa KK24h Marka Karczewski oraz Michała Gawka i Marty Gawek - kolarze z KK24h. Sporą atrakcją była możliwość skorzystania z roweru mistrzyni, który waży blisko osiem kilogramów. Rower specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro był konstruowany dla Mai Włoszczowskiej.

 

Zobacz zdjęcia:
KK24h Ostrołęka na spotkaniu z Mają Włoszczowską w Przasnyszu (wrzesień 2016)

Odsłon: 14005
Komentarzy: 2
06:05, 24.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

» Wasze komentarze

haha @ 14:52, 25.09.2016r. IP: *.*.52.97

Hahahhaha

Fabryka z Przasnysza @ 08:36, 26.09.2016r. IP: *.*.243.2

Brakuje w tekście podstawowych danych o producencie i nazwie roweru :(
Rower KROSS Level B+

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo