« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Spotkanie kolarzy KK24h z Mają Włoszczowską

Marta Gawek wypróbowała rower mistrzyni
Marta Gawek wypróbowała rower mistrzyni
(fot. Archiwum KK24h)

Wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska gościła w Przasnyszu. Na spotkanie z mistrzynią wybrali się reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h, którzy mieli możliwość otrzymania autografu i wykonania pamiątkowego zdjęcia.


 - Maja Włoszczowska od powrotu z Rio de Janeiro, gdzie 20 sierpnia 2016 roku wywalczyła srebrny medal olimpijski w kolarstwie górskim, nie może narzekać na brak zajęć - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Sama mówi, że ma obecnie takie małe "Tour de Pologne".

 

Celem wizyty zawodniczki było głównie spotkanie się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu.
- W hali sportowej Maja Włoszczowska spotkała się z uczniami większości przasnyskich szkół, z którymi podzieliła się swoimi doświadczeniami i wrażeniami ze startu w Brazylii oraz ogólną pasją do sport - relacjonuje prezes KK24h.


Łubudu

W spotkaniu uczestniczyli wierni kibice z Ostrołęki w osobach: prezesa KK24h Marka Karczewski oraz Michała Gawka i Marty Gawek - kolarze z KK24h. Sporą atrakcją była możliwość skorzystania z roweru mistrzyni, który waży blisko osiem kilogramów. Rower specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro był konstruowany dla Mai Włoszczowskiej.

 

Zobacz zdjęcia:
KK24h Ostrołęka na spotkaniu z Mają Włoszczowską w Przasnyszu (wrzesień 2016)

Odsłon: 13054
Komentarzy: 2
06:05, 24.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

haha @ 14:52, 25.09.2016r. IP: *.*.52.97

Hahahhaha

Fabryka z Przasnysza @ 08:36, 26.09.2016r. IP: *.*.243.2

Brakuje w tekście podstawowych danych o producencie i nazwie roweru :(
Rower KROSS Level B+

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo