« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Kaman Cup 2016. Poznaj obsadę turnieju

Dokładnie 33 zespoły z dziewięciu krajów przystąpią do rywalizacji w V Międzynarodowym Turnieju Kaman Cup 2016. W dwóch ostrołęckich halach łącznie ma rywalizować 330 zawodniczek i zawodników. W dwóch zespołach zaprezentują się reprezentanci naszego miasta.


Turniejowa rywalizacja zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta oraz hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. W dwóch kategoriach rywalizować będą kobiety. W pierwszej z nich +35 lat spotkają się: Białorusoczka Mińsk Białoruś, Preli Łotwa, Chmielniczanka Chmielnicki Ukraina, Omega Lwów Ukraina, Damu Klubs Daugavpils Łotwa.

 

W kategorii +40 lat zaprezentują się: Viesulas Kłajpeda Litwa, Kieżmarok Słowacja, MFV Moskawa Rosja, Laima Wilno Litwa, Yamburg Kingisep Rosja, Sixta+ Kowno Litwa. Niestety w obu kategoriach nie zaprezentuje się żaden zespół z Polski.

 

Ciekawa rywalizacja czeka na kibicow w kategorii +40 lat, gdzie ostrołęczanie wystąpią w drużynach Kaman Volley Polska i Pyrys-Bud Ostrołęka. Rywalami będą: Sankt Petersburg Rosja, Kuro Aparatura Wilno Litwa, Tricolorul Ploiesti Rumunia, Intermarine Gdańsk, VK Cierno Morje Varna Bułgaria, Dinamo Tiraspol Mołdawia, Radomir Bułgaria, Madona Łotwa.W kategorii +45 mężczyzn zaprezentują się: Preli Łotwa, Kaman Volley Polska, Omega Lwów Ukraina, Kieżmarok Słowacja i Feniks Mińsk Białoruś. W kategorii +50 mężczyzn: Almaz Białoruś, Syabri Mińsk Białoruś, Masters Ryga Łotwa,Basten Kamieniec Ks Stal Grudziądz Polska, Elektrownia Ostrołęka Polska, Uszczelka Kielce.

 

Z pewnością w turnieju nie zabraknie emocjonujących spotkań. Przyjazd wszystkich zagranicznych ekip zaplanowany jest na czwartek, 29 września. W piątek, 30 września i sobotę, 1 października będzie trwała zacięta rywalizacja o medale we wszystkich kategoriach wiekowych. W niedzielę, 2 października wszystkie drużyny opuszczą Ostrołękę.

 

Patronat medialny nad turniejem objął portal Moja-Ostroleka.pl. Szczegółowe terminarz w czwartek, 29 września w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4955
Komentarzy: 2
09:05, 27.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

» Wasze komentarze

lolek @ 19:31, 27.09.2016r. IP: *.*.146.227

chyba 1 pazdziernika:D

skutek @ 23:15, 27.09.2016r. IP: *.*.7.25

Turniej byłych demoludów?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo