« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza Kaman Volley Cup 2016. Poznaj plan turnieju

Seria emocjonujących spotkań oldboyów z różnych zakątków Europy czeka na kibiców siatkówki już w najbliższy weekend. Pierwsze spotkania Kaman Volley Cup 2016 zostaną rozegrane w piątek, 30 września w dwóch ostrołęckich halach. Gdzie będą największe?


Pierwsze turniejowe spotkania zostaną rozegrane już w piątek od godz. 9.00. W kategorii +50 lat w gronie mężczyzn swoje spotkania rozgrywać będzie zespół Elektrownia Ostrołęka, a pierwszym rywale zespołu będzie Masters Ryga Łotwa, w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Cała rozpiska dla rocznika 50+ w załączniku.


W kategorii +40 lat również nie zabraknie emocjonujących spotkań i rywalizacji siatkarzy Pyrys-Bud Ostrołęka. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w piątkowy poranek o godz. 10.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W tej samej grupie wiekowej z zaprezentuje się Kaman Volley K-Koźle. Pierwszy mecz rozegra o godz. 12.00, z drużyną Czarne Morze Warna z Bułgarii. Mecz również w hali im. Arkadiusza Gołasia. Cała rozpiska dla rocznika +40 w załączniku.Drugi zespół Kaman Volley K-Koźle z ostrołęczaninami w składzie zaprezentuje się w kategorii +45 lat. Drużyna w hali im. Arkadiusza Gołasia rywalizować będzie m.in. z zespołami z Ukrainy, Białorusi i Łotwy. Cała rozpiska dla tego rocznika w załączniku.

Mniejsze emocje towarzyszyć będą meczom kobiet, a to ze względu na małą ilość polskich zespołów +35 lat i +40 lat. W kategorii +35 lat zaprezentuje się zespół Nike Ostrołęka. Z pewnością w całych zmaganiach nie zabraknie emocjonujących meczów i dużej ilości wrażeń dla kibiców siatkówki. Ceremonia otwarcia V Kaman Cup 2016 zaplanowana na piątek, 30 września na godz. 16.00. Uroczyste podsumowanie w sobotę, 1 października o godz. 18.00.

Odsłon: 4691
Komentarzy: 0
08:42, 29.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo