« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kaman Volley Cup na półmetku (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 33 zespoły z dziewięciu krajów rywalizują w V Międzynarodowym Turnieju Kaman Cup 2016. Rywalizacja tocząca się w halach im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta i przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach jest niezwykle ciekawa i emocjonująca.


W pierwszym dniu rywalizacji bardzo dobrze rodziły sobie siatkarki Nike, które rywalizują gościnnie w grupie wiekowej +35 lat. Wyniki podopiecznych Dariusza Werpachowskiego i Urszuli Iwaniuk nie będą jednak brane pod uwagę w ostatecznej klasyfikacji turnieju.

 

Wysoką formę prezentują także siatkarze Pyrys-Bud Ostrołęka, w których w składzie występują m.in. Dariusz Werpachowski, Tomasz Kania, czy też Robert Wykowski. Wiele wskazuje na to, że w kategorii +40 lat mogą powalczyć o złoty medal. Ostrołęczanie dopingują także zespół Kaman Volley, w którego składzie udanie prezentuje się Zbigniew Obrębski.

 

W hali przy ulicy Partyzantów w najstarszej grupie wiekowej +50 walczą z kolei zawodnicy Elektrowni Ostrołęka. W pierwszym dniu turnieju oprócz spotkań nie zabrakło również oficjalnego otwarcia w gronie władz miasta, sponsorów i zaproszonych gości. Organizatorem turnieju jest stowarzyszenie Kaman Volley z Krzysztofem Malczewskim na czele, z którym rozmawialiśmy o niezwykłym siatkarskim wydarzeniu.Zobacz zdjęcia:
Mecze siatkarek Nike w Kaman Volley 2016 (30.09.2016)

 

Zobacz zdjęcia:
Mecze drużyny Kaman Volley w turnieju w Ostrołęce (30.09.2016)

 

Zobacz zdjęcia:
Mecze Pyrys-Bud Ostrołęka w Kaman Volley 2016 (30.09.2016)

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkania Elektrowni Ostrołęka w Kaman Volley Cup 2016 (30.09.2016)

 

Zobacz zdjęcia:
Otwarcie Międzynarodowego Turnieju Kaman Volley 2016 (30.09.2016)

 

 

 

 

 

 

 

Odsłon: 6769
Komentarzy: 0
21:51, 30.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo