« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ratownicy powalczą w Grand Prix Polski

Najlepsi ratownicy wodni z całej Polski przystąpią do rywalizacji w Grand Prix Polski w Ostrołęce. Areną zmagań będzie Park Wodny Aquarium, a zawody będą jednocześnie Mistrzostwami Ostrołęki. Na starcie nie zabraknie zatem wszystkich ratowników z miasta.


- Na starcie staną najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy z Polski, w tym aktualni mistrzowie i wicemistrzowie świata - podkreśla prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. -Rywalizacja zapowiada się naprawdę interesująco, tym bardziej, że są to ostatnie zawody przed finałem Grand Prix Polski 2016.

 

Uroczyste otwarcie zawodów zostało zaplanowane na godz. 10.00. Tuż po nim wystartują pierwszej konkurencje na 25-metrowym basenie Aquarium. Głównym organizatorem zawodów jest Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe WOPR-OS oraz Park Wodny Aquarium w Ostrołęce i Komisja WOPR ds. Sportu.Ratownicy rywalizować będą z podziałem na cztery kategorie wiekowe: młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz w kategorii open. Kibice obejrzą ratowników w sześciu konkurencjach dla kobiet i sześciu dla mężczyzn, w tym po jednej drużynowej. Nie zabraknie m.in. 200 m z przeszkodami, 50 m ratowanie manekina, 100 m ratowanie w płetwach, czy też 100 m ratownik.

 

Sponsorami zawodów są: Urząd Miasta, Piekarnia Kurpiowska Serafin, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, siłownia Forma5 Club. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl. Na wszystkich mieszkańców czekają bezpłatne porady dietetyczne.

Odsłon: 5126
Komentarzy: 3
10:02, 07.10.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

mama @ 22:00, 07.10.2016r. IP: *.*.0.125

Brawo Panie Darku za podjęcie się organizacji i życzę dużo sukcesów dla zawodników z Ostrołęki.

tata @ 22:13, 07.10.2016r. IP: *.*.171.182

Dzięki Panu Darkowi przetrwało szkolenie na dobrym poziomie.

margolcia @ 21:27, 08.10.2016r. IP: *.*.129.246

Darek jest naprawde dobry w tym co robi powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo