« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy WOPR-OS w Grand Prix (zdjęcia, wideo)

Ponad sto najlepszych zawodniczek i zawodników z całego kraju walczyło w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Organizatorem imprezy był WOPR-OS Ostrołęka zarządzany przez prezesa Dariusza Małkowskiego. W zawodach nie brakowało nowych rekordów kraju.


Do rywalizacji w imprezie przystąpili reprezentanci kilkunastu klubów stowarzyszonych w ramach Wodnych Ochotniczych Pogotowi Ratunkowych. Zawody w Parku Wodnym Aquarium były ostatnią z eliminacji Grand Prix Polski, a jednocześnie Mistrzostwami Ostrołęki, gdzie najlepsi zawodnicy w mieście walczyli o medale i najlepsze osiągnięcia w karierze.

 

W zawodach nie zabrakło m.in. zawodników ze Szczecina, Rybnika, Rudy Śląskiej, Wrocławia, Żyrardowa, Płocka, Warszawy i oczywiście gospodarzy zmagań ze świeżo upieczonym mistrzem świata Hubertem Nakielskim. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w zawodach ustanowił nowy rekord Polski na 50 m ratowanie manekina z czasem 29.97 s.

 

Zawody w Ostrołęce były ostatnimi eliminacjami Grand Prix Polski przed wielkim finałem w Warszawie, który został zaplanowany na sobotę, 5 listopada. Szczegółowe wyniki rywalizacji w zawodach dostępne w załączniku. 


JBB

Sponsorami zawodów są: Urząd Miasta, Piekarnia Kurpiowska Serafin, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, siłownia Forma5 Club. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Otwarcie Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym (8.10.2016)

 

Zobacz zdjęcia:
Wręczenie nagród w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym (8.10.2016)

 

Odsłon: 4746
Komentarzy: 2
08:57, 11.10.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

skutek @ 12:28, 11.10.2016r. IP: *.*.131.14

ze com ten typ o rozmiarach hobbita jest trenerem mistrza świata słychac na filmie
hahaha a ja jestem wódz plemienia siuksów

Vhvty @ 16:08, 12.10.2016r. IP: *.*.144.29

Bandyci bardzo go lubię to nie jest to że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie będzie się działo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo