« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi pływacy zmierzą się w mistrzostwach

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w V Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę po raz kolejny zaprasza UKS Piątka Ostrołęka, a do rywalizacji przystąpią gościnnie również reprezentanci Litwy.


Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 26 klubów z Łodzi, Warszawy, Białegostoku, Skierniewic, Ciechanowa, Sokołowa Podlaskiego, Nowego Dworu Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Łomży, Legionowa, Nieporętu, Starachowic i Pułtuska oraz Alytusa (Litwa). W rywalizacji oglądać będziemy gospodarzy z UKS Piątka, a także H2O, UŚKS i Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

 

- Mam nadzieję, że podczas mistrzostw Ostrołęki w pływaniu udanie zaprezentuje się szersza grupa naszych wychowanków - podkreśla szkoleniowiec UKS Piątka Andrzej Pyskło. - Z pewnością będzie to ciekawa rywalizacja pomiędzy klubami, a dzieci będą biły swoje rekordy życiowe i czerpały radość rywalizacji w pływaniu. Cieszymy się z rekordowego zainteresowania zawodami i mamy nadzieję, że impreza na długo pozostanie w pamięci młodych pływaków.


JBB

Przed rokiem do rywalizacji w zawodach przystąpiło 174 pływaków z kilkunastu klubów. Najlepsze wyniki osiągnęli zawodnicy z Pułtuska, którzy zdobyli 38 medali. Po 19 sięgnęli reprezentanci Żyrardowa, a po 16 silna reprezentacja gospodarzy z UKS Piątka Ostrołęka.

 

Zapraszamy do Parku Wodnego Aquarium w sobotę, 29 października od godz. 10.00. Sponsorem głównym zawodów jest Urząd Miasta Ostrołęki. Sponsorem dodatkowymi: Piekarnia Kurpiowska Serafin, JBB w Łysych, Firma Handlowa Lider Jan Fąk i wspólnicy, Studio Red-Film Paweł Kaczmarczyk, Foton Stanisław Kaczmarczyk, Siłownia Power Gym, Sklep Sportowy w Aquarium Dariusz Majkowski, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Smak z Troszyna, Firma Handlowo-Usługowa Łukasz Majewski. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Fragmenty ubiegłorocznej rywalizacji w zawodach

Odsłon: 5303
Komentarzy: 3
09:10, 27.10.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

ss @ 16:31, 27.10.2016r. IP: *.*.191.154

W narwi pływać

powodzenia UKS Piątka @ 19:45, 27.10.2016r. IP: *.*.170.15

330 uczestników to mega wyzwanie, powodzenia.

mieszkaniec @ 12:06, 28.10.2016r. IP: *.*.158.90

Powodzenia dla Ostrołęczan i pływaków z wielu miast Polski.Szykuje się wielkie sportowe wydarzenie!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo