« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Atria z ośmioma medalami i dwoma awansami

Bardzo udany występ zapisali na swoim koncie reprezentanci UKS Atria. Na starcie sezonu wzięli udział XX Ogólnopolskim Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.


W pierwszym bloku tanecznym najmłodsi reprezentanci Atrii wywalczyli złoto i pięć srebrnych medali. W gronie tancerzy 8-9 lat w klasie tanecznej H Alan Świderek i Klaudia Mróz okazali się bezkonkurencyjni. 


Srebrne medale wywalczyli z kolei Krzysztof Pabich i Łucja Sakowskam, Jakub Hajduk i Kinga Romanik, Jaś Śniadach i Oliwia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel. W gronie tancerzy 10-11 lat w klasie tanecznej H srebrny medal wywalczyli: Rafał Tymosiak i Gabrysia Szczubełek.


JBB

Gala wieczorna należała do ostrołęckich par sportowych, które wróciły ze złotem, srebrem i dwoma awansami do wyższych klas tanecznych. Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz, wygrywając turniej w tańcach latynoamerykańskich, pow. 15 lat w klasie tanecznej C, uzyskali awans do klasy tanecznej B.

 

Kolejny medal wywalczyli Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, którzy rywalizowali w kategorii 12-13 lat, klasa E. Drugie miejsce w kombinacji ośmiu tańców dało parze awans do wyższej klasy tanecznej D. Tancerze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria, którego trenerem jest Katarzyna Orlicka.

Odsłon: 11691
Komentarzy: 0
09:00, 29.10.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo