« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Atria z ośmioma medalami i dwoma awansami

Bardzo udany występ zapisali na swoim koncie reprezentanci UKS Atria. Na starcie sezonu wzięli udział XX Ogólnopolskim Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.


W pierwszym bloku tanecznym najmłodsi reprezentanci Atrii wywalczyli złoto i pięć srebrnych medali. W gronie tancerzy 8-9 lat w klasie tanecznej H Alan Świderek i Klaudia Mróz okazali się bezkonkurencyjni. 


Srebrne medale wywalczyli z kolei Krzysztof Pabich i Łucja Sakowskam, Jakub Hajduk i Kinga Romanik, Jaś Śniadach i Oliwia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel. W gronie tancerzy 10-11 lat w klasie tanecznej H srebrny medal wywalczyli: Rafał Tymosiak i Gabrysia Szczubełek.


Łubudu

Gala wieczorna należała do ostrołęckich par sportowych, które wróciły ze złotem, srebrem i dwoma awansami do wyższych klas tanecznych. Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz, wygrywając turniej w tańcach latynoamerykańskich, pow. 15 lat w klasie tanecznej C, uzyskali awans do klasy tanecznej B.

 

Kolejny medal wywalczyli Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, którzy rywalizowali w kategorii 12-13 lat, klasa E. Drugie miejsce w kombinacji ośmiu tańców dało parze awans do wyższej klasy tanecznej D. Tancerze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria, którego trenerem jest Katarzyna Orlicka.

Odsłon: 11251
Komentarzy: 0
09:00, 29.10.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo