« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy mecze i trzy zwycięstwa siatkarek Nike

Bardzo udanie rywalizację w rozgrywkach III ligi rozpoczęły seniorki Nike. Po zwycięstwie na inaugurację sezonu przed własną publicznością z UKS Olimp Mińsk Mazowiecki przyszedł czas na dwa wyjazdowe mecze zakończone pełnym sukcesem.


Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego obecny sezon rozpoczęły od pewnego zwycięstwa nad rywalem z Mińska Mazowieckiego 3:0. W kolejny weekend ostrołęczanki czekały zdecydowanie trudniejsze zadanie, bowiem ostrołęczanki musiały rozegrać dwa wyjazdowe mecze jednego dnia.

 

Najpierw w niedzielnym poranek stawiły się w Konstancin Jeziornej, gdzie pokonały miejscowy SPS 3:1. W pierwszym secie nieoczekiwanie zwycięstwo odniosły gospodynie 25:23, ale w kolejnych partiach lepsze okazały się nasze dziewczęta, zwyciężając pewnie 25:20, a następnie dwukrotnie do 16.

 

Kilka godzin później siatkarki Nike przemieściły się do Grodziska Mazowieckiego, gdzie przyszło im rywalizować z miejscową Spartą. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego w pierwszym secie odniosły zwycięstwo 25:14, ale w drugiej partii 25:20. W trzecim secie rywalki doszły do głosu i po zaciętej końcówce wygrały 25:23.W czwartej secie ostrołęckie siatkarki nie pozostały złudzeń rywalkom, kto jest zespołem lepszym. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego odniosły zwycięstwo 25:12 i w całym meczu 3:1, zapisując na swoim koncie kolejny komplet punktów.

 

Nike Ostrołęka do meczów III ligi przystąpiło w składzie: Urszula Iwaniuk, Joanna Sobotka, Monika Gromadzka, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Magda Wiszowata, Kamila Kolanowska, Natalia Ossowska, Joanna Rogaska, Natalia Mierzejewska i Klaudia Lendzioszek.

 

Kolejne spotkanie naszych siatkarek już w czwartek, 3 listopada. W hali ZSZ nr 1 Nike podejmą Esperanto Warszawa. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 19.00.

Odsłon: 5338
Komentarzy: 0
08:38, 02.11.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.

Volley powalczy z ŻSS 'Len' Żyrardów

Volley powalczy z ŻSS "Len" Żyrardów

W niedzielne popołudnie po raz trzeci na parkiet w tym sezonie wyjdą siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po ostatniej porażce, przed własną publicznością, z MUKS Tie-Break Piastów będą chcieli się zrehabilitować.

Volley czwarty. Liderem ŻSS 'Len' (wyniki, tabela)

Volley czwarty. Liderem ŻSS "Len" (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zajmują obecnie czwarte miejsce w rozgrywkach siatkarskiej IV ligi mężczyzn, w grupie 1. SPS Volley Ostrołęka w dwóch rozegranych meczach zgromadził cztery punkty. Liderem stawki są siatkarze ŻSS "Len".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo