« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne wyjazdowe mecze przed seniorkami Nike

Kolejne dwa spotkania w rozgrywkach III ligi czekają siatkarki Nike Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego czekają dwa mecze w niedzielę, 27 listopada. Ostrołęczanki udadzą się do Węgrowa, a następnie do Mińska Mazowieckiego.


W pierwszym starciu o godz. 13.00 siatkarki Nike przystąpią do rywalizacji z drużyną Nike Sokołów Węgrów, która sprawiła dużo problemów naszej drużynie w starciu rozegranym w Ostrołęce. Z pewnością podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego stać na to, aby również w wyjazdowym meczu sięgnąć po kolejne punkty i zwycięstwo.

 

Pięć godzin później nasze siatkarki zmierzą się w drugim wyjazdowym meczu z Olimpem Mińsk Mazowiecki. W pierwszym meczu podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego nie pozostawiły rywalkom złudzeń, kto jest lepszym zespołem i odniosły niezwykle pewne zwycięstwo 3:0.

 

W efekcie po sześciu rozegranych meczach podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego mają na koncie siedemnaście punktów. Jeśli w Węgrowie i Mińsku Mazowieckim dopiszą do swojego konta kolejne zwycięstwa, to będą bardzo blisko zwycięstwa w swojej grupie III ligi. Do rozegrania zostaną m.in. jeszcze dwa spotkania z wymagającym zespołem Krótkiej Mysiadło.Kolejne spotkanie siatkarek Nike przed własną publicznością zostanie rozegrane dopiero w sobotę, 17 grudnia o godz. 17.00. Rywalem będzie SPS Konstancin Jeziorna. Dzień później Nike gościć będzie ASTO Piaseczno. Początek konfrontacji o godz. 14.00. Oba mecze w sali sportowej ZSZ nr 1.

Odsłon: 4829
Komentarzy: 0
09:11, 25.11.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo