« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szwaradzki: Bycie liderem podwójnie nas motywuje

Ważne trzy punkty zapisali na swoim siatkarze Energi Ostrołęka w ostatnim spotkaniu II ligi pokonując UKS Biała Podlaska 3:1. W obliczu kontuzji i chorób zawodników wynik ten został przyjęty z dużą euforią mimo że rywal zajmuje ostatnie miejsce w rozgrywkach.


- Zgadza się, bo przez ostatnie dwa tygodnie było w naszej drużynie dużo chorób, a nasz rozgrywający Michał Głowacki nawet w dniu meczu nie był w pełni zdrowy - mówi atakujący Energi Ostrołęka Patryk Szwaradzki. - Paweł Zdrojewski ma problemy z plecami i było wiadomo, że nie zagra. Michał musiał podnieść się z łóżka i pomóc nam powalczyć o dobry wynik.

 

Wysoka dyspozycja Patryka Szwaradzkiego cieszy trenera Mateusza Mielnika, bo kolejne zwycięstwa w II lidze to w dużej mierze jego zasługa.
- To nie jest tylko moja zasługa, bo gdyby nie było dobrego przyjęcia, to nie mógłbym atakować. Gdyby nie było dobrego rozegrania to też nie mógłbym atakować - podkreśla Patryk Szwaradzki. - Ze swojej strony staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc mojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Cieszę się, że tak to się skończyło i wygraliśmy pewnie 3:1. Możemy wrócić do łóżek i wyleczyć do końca te wszystkie choroby.Energa Ostrołęka jest liderem rozgrywek po 14. kolejkach II ligi i ma zamiar tuż po przerwie świąteczno-noworocznej skutecznie bronić tej pozycji.
- Jesteśmy liderem i to nas podwójnie motywuje - stwierdza Patryk Szwaradzki. - Będziemy chcieli zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać tę pozycję. Każdy będzie chciał nas zbić i z tej pozycji zepchnąć, dlatego czeka nas seria trudnych spotkań u siebie i na wyjazdach. Będziemy się starali wyleczyć z kontuzji i w wysokiej dyspozycji przystąpić do meczu z Huraganem Wołomin.

 

Więcej o siatkarzach Energi Ostrołęka i przygotowaniach do kolejnych meczów II ligi w kolejnych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 8943
Komentarzy: 0
11:09, 21.12.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo