« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Krótka przerwa świąteczna siatkarzy Energi

Siatkarze Energi Ostrołęka mają zaledwie cztery dni wolnego od treningów i już we wtorek, 27 grudnia powrócą do zajęć w hali im. Arkadiusza Gołasia. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika chcą dobrze przygotować się do walki o obronę pozycji lidera rozgrywek II ligi.


- Musimy być wszyscy zdrowi i ciężko trenować, bo jak nie trenujemy wszyscy razem ciężko, to spada nam jakość gry i było to widać w ostatnich meczach przed przerwą świąteczną - podkreśla szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Musimy wrócić do dobrego treningu.

 

Szkoleniowiec Energi Ostrołęka zaplanował dla zespołu mecze sparingowe, które mają pomóc w przygotowaniach do kolejnych meczów ligowych.
- Dwa dni będziemy trenować na miejscu w Ostrołęce, a następnie pojedziemy na sparingowe mecze do Augustowa i Suwałk - mówi trener Mateusz Mielnik. - W ciągu dwóch dni rozegramy spotkania w sumie trzy mecze sparingowe i powrócimy na treningi do hali im. Arkadiusza Gołasia.


Esprit

Kolejne spotkanie rozgrywek II ligi zostanie rozegrane w sobotę, 7 stycznia 2017 roku przed własną publicznością z Huraganem Wołomin. Początek meczu został zaplanowany na godz. 18.00. Rywal zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli II ligi w grupie drugiej.

 

Więcej informacji o ostatnich spotkaniach siatkarzy Energi Ostrołęka w rozgrywkach II ligi w naszym serwisie sportowym w dziale Siatkówka. 

Odsłon: 8941
Komentarzy: 0
08:00, 25.12.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo