« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serowiecka ze srebrem Mistrzostw Europy EEVZA

Wychowanka Nike Ostrołęka Julia Serowiecka zapisała na swoim koncie kolejny duży sukces w karierze. W Mistrzostwach Europy Wschodniej EEVZA U-17 rozgrywanych w Olecku wywalczyła srebrny medal. Reprezentacja Polski kadetek przegrała w finale z Białorusią 0:3.


Świetną dyspozycję biało-czerwone zaprezentowały w fazie grupowej pokonując kolejno zespoły Ukrainy 3:0 (25:14, 25:16, 25:21), Litwy 3:0 (25:9, 25:14, 25:13) i Gruzji 3:0 (25:10, 25:9, 25:12).

 

Polki zajęły pierwsze miejsce w grupie i w meczu finałowym zmierzyły się z Białorusią, która nieoczekiwanie wygrała rywalizację w drugiej grupie, pokonując m.in. Rosję 3:1. Podopieczne trenera Grzegorza Wagnera tym razem nie znalazły sposobu na pokonanie Białorusinek, przegrywając 0:3 (20:25, 16:25, 23:25).Reprezentacja Polski w turnieju wystąpiła w składzie: Małgorzata Andersohn, Julia Szczurowska, Zuzanna Górecka, Adrianna Rybak, Oliwia Bałuk, Klaudia Laskowska, Paulina Krześlak (l), Magdalena Stysiak, Julia Serowiecka, Paulina Damaske, Paulina Zaborowska, Aleksandra Gryka.

 

Julia Serowiecka nie wychodziła w meczach w podstawowym składzie, ale była bardzo ważnym ogniwem reprezentacji. Na podium Mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA U-17 stanęły Białoruś, Polska i Rosja. Kolejne miejsca zajęły: Ukraina, Łotwa, Litwa, Estonia i Gruzja.

Odsłon: 5553
Komentarzy: 0
08:10, 25.12.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo