« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jeszcze cztery spotkania przed siatkarkami Nike

Siatkarki Nike Ostrołęka mają za sobą już dziesięć spotkań w rozgrywkach III ligi seniorek. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego do tej pory straciły zaledwie jeden punkt i są liderem w swojej grupie. Do rozegrania pozostały jeszcze cztery spotkania.


W styczniu ostrołęczanki powinny zapewnić sobie triumf w rozgrywkach i rozpocząć przygotowania do decydujących o awansie do II ligi spotkań w turnieju półfinałowym i finałowym. W tym sezonie szansa na powrót po latach na drugoligowe parkiety jest duża.

 

Przed siatkarkami Nike w sezonie zasadniczym jeszcze cztery spotkania, ale tylko raz obejrzymy drużynę prowadzoną przez trenera Dariusza Werpachowskiego przed własną publicznością. W sobotę, 4 lutego nasze siatkarki zmierzą się z Krótką Mysiadło. Początek meczu zaplanowany na godz. 16.00 w sali sportowej ZSZ nr 1.

 

Wcześniej siatkarki Nike czekają wyjazdowe spotkania z Krótką Mysiadło (21 stycznia o godz. 13.00), Esperanto Warszawa (29 stycznia - godz. 13.00) i ASTO Piaseczno (29 stycznia - godz. 18.00). We wszystkich meczach to siatkarki Nike będą faworytkami, chociaż zawodniczki z Mysiadła mogą być wymagającymi rywalkami w meczu przed własną publicznością.


Lubudu

W obecnym sezonie rozgrywek III ligi w grupie mazowieckiej do rywalizacji przystąpiło zaledwie osiem zespołów. W efekcie w sezonie zasadniczym nasze siatkarki rozegrają czternaście spotkań. Następnie podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego czekają kolejny okres przygotowawczy i decydujące mecze w marcu i kwietniu.

Odsłon: 4199
Komentarzy: 3
09:32, 03.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

» Wasze komentarze

Gdc @ 17:17, 03.01.2017r. IP: *.*.161.81

Co to za grubasek?

Do gdc @ 12:08, 04.01.2017r. IP: *

Gdzie? Przed lustrem? To ty

BDh @ 16:09, 04.01.2017r. IP: *.*.161.81

Na zdjęciu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo