« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h aktywnie rozpoczęli sezon (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h aktywnie rozpoczęli nowy sezon podczas specjalnego noworocznego treningu. Inicjatorem spotkania był prezes klubu Marek Karczewski, który na specjalnie utworzonej trasie zorganizował mini zawody, a najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe.


Najbardziej doświadczeni zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 km, gdzie zdecydowanie najlepszy okazał się Bartosz Jechanowski z KK24h Ostrołęka. Drugie miejsce w treningowych zmaganiach na trasie w Czarnowcu zajął Maciej Karwowski z Łomży, a na najniższym stopniu uplasował się kolejny kolarski zapaleniec Mariusz Rynkiewicz z Łysych.

 

W gronie kobiet na dystansie 6 km najlepsza okazała się Marta Gawek z KK24h Ostrołęka, wyprzedzając debiutującą w kolarskich zmaganiach na trasie MTB Dorotę Korzep-Czekalską. Najszybszym juniorem w stawce okazał się Kacper Mocek z Nowej Wsi. Dla najlepszych zawodników organizator przewidział kilka nagród niespodzianek.


Lubudu

Jedną z nich było bezpłatne zaproszenie na jeden z wyścigów Kurpie MTB, które w 2017 roku planuje zorganizować Klub Kolarski 24h.
- Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy ognisko, gdzie można było mimo spędzić wspólnie czas. Udział w spotkaniu blisko dwudziestu osób był miłym akcentem rozpoczynającego się sezonu 2017 roku - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski.

 

Więcej informacji o planach Klubu Kolarskiego 24h w 2017 roku oraz planowanych imprezach w powiecie ostrołęckim w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny trening Klubu Kolarskiego 24h (1.01.2017)

Odsłon: 8986
Komentarzy: 4
09:11, 04.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

:) @ 09:33, 04.01.2017r. IP: *.*.192.138

Po nocnym świętowaniu nowego roku jeszcze Wam się chciało :)

Zazdroszczę.

KK24h @ 11:03, 04.01.2017r. IP: *.*.193.28

Nie było kontroli antydopingowej :)
W lesie przy slalomie między drzewami szybko wszystkim przeszło :)

do KK24h @ 11:26, 04.01.2017r. IP: *.*.49.144

Ale o 9.00 rano to byłoby wyzwanie

9:00 @ 11:52, 04.01.2017r. IP: *.*.193.28

O tej porze to jeszcze wszyscy spali :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo