« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h aktywnie rozpoczęli sezon (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h aktywnie rozpoczęli nowy sezon podczas specjalnego noworocznego treningu. Inicjatorem spotkania był prezes klubu Marek Karczewski, który na specjalnie utworzonej trasie zorganizował mini zawody, a najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe.


Najbardziej doświadczeni zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 km, gdzie zdecydowanie najlepszy okazał się Bartosz Jechanowski z KK24h Ostrołęka. Drugie miejsce w treningowych zmaganiach na trasie w Czarnowcu zajął Maciej Karwowski z Łomży, a na najniższym stopniu uplasował się kolejny kolarski zapaleniec Mariusz Rynkiewicz z Łysych.

 

W gronie kobiet na dystansie 6 km najlepsza okazała się Marta Gawek z KK24h Ostrołęka, wyprzedzając debiutującą w kolarskich zmaganiach na trasie MTB Dorotę Korzep-Czekalską. Najszybszym juniorem w stawce okazał się Kacper Mocek z Nowej Wsi. Dla najlepszych zawodników organizator przewidział kilka nagród niespodzianek.Jedną z nich było bezpłatne zaproszenie na jeden z wyścigów Kurpie MTB, które w 2017 roku planuje zorganizować Klub Kolarski 24h.
- Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy ognisko, gdzie można było mimo spędzić wspólnie czas. Udział w spotkaniu blisko dwudziestu osób był miłym akcentem rozpoczynającego się sezonu 2017 roku - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski.

 

Więcej informacji o planach Klubu Kolarskiego 24h w 2017 roku oraz planowanych imprezach w powiecie ostrołęckim w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny trening Klubu Kolarskiego 24h (1.01.2017)

Odsłon: 8246
Komentarzy: 4
09:11, 04.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

:) @ 09:33, 04.01.2017r. IP: *.*.192.138

Po nocnym świętowaniu nowego roku jeszcze Wam się chciało :)

Zazdroszczę.

KK24h @ 11:03, 04.01.2017r. IP: *.*.193.28

Nie było kontroli antydopingowej :)
W lesie przy slalomie między drzewami szybko wszystkim przeszło :)

do KK24h @ 11:26, 04.01.2017r. IP: *.*.49.144

Ale o 9.00 rano to byłoby wyzwanie

9:00 @ 11:52, 04.01.2017r. IP: *.*.193.28

O tej porze to jeszcze wszyscy spali :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo