« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kamil Ziemek z dużymi sukcesami na koncie

Kamil Ziemek od lat jest czołowym pięściarzem w naszym regionie, który na swoim koncie ma medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego swoją karierę zawodniczą kontynuuje w barwach Championa Ostrołęka.


Pięściarz pracuje na kolejne dobre wyniki z trenerem Zbigniewem Stodolskim. Największym sukcesem pięściarza w 2016 roku jest złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski, które po raz pierwszy zostały przeprowadzone w Katowicach. Kamil Ziemek w finałowym starciu w kat. 75 kg odniósł zwycięstwo nad Filipem Ptasińskim z AWF Katowice, jednogłośnie na punkty.

 

W mistrzostwach reprezentował Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie oraz swój klub Champion Ostrołęka. Bardzo utalentowany zawodnik chciał w październiku wystartować jeszcze w Akademickich Mistrzostwach Świata w Tajlandii, jednak ze względów proceduralnych wyjazd nie doszedł do skutku. Z pewnością przed Kamilem Ziemkiem jeszcze wiele imprez, w których będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności i sięgać po cenne trofea.

 

Kamil Ziemek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.36 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 6568
Komentarzy: 3
10:42, 14.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Przrmrk @ 15:12, 14.01.2017r. IP: *.*.163.70

Kilka esemesików leci! Bo warto !! Pozdro

Brawo @ 19:32, 14.01.2017r. IP: *.*.161.32

Brawo Kamil Życzę kolejnych sukcesów w 2017 roku

XXX @ 15:54, 15.01.2017r. IP: *

Troszkę niesprawiedliwe promować tylko jednego z wielu sportowców w naszym regionie. To, że Kamil ma znajomych w redakcji MO nie powinno dawać mu przewagi w głosowaniu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo