« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marek Polewacz to prawdziwy mistrz kung-fu

Marek Polewacz to kolejna niezwykle ciekawa postać w gronie sztuk walki w Ostrołęce. W 2016 roku w W hiszpańskim Santa Fe podczas międzynarodowych zawodów wywalczył dwa srebrne medale. W jednej z konkurencji Polska okazała się bezkonkurencyjna.


Marek Polewacz w zawodach wywalczył srebrny medal w konkurencji form ręcznych oraz drugie srebro w formie z bronią długą - włócznią. W pierwszej z wymienionych konkurencji Polacy zajęli wszystkie miejsca na podium i zaprezentowali niezwykle wysoki poziom rywalizacji.

 

Marek Polewacz po kilku dobrych lat prowadzi w naszym mieście Szkołę Tradycyjnego Kung-Fu pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Kung-Fu to dla niego wielka pasja, które poświęca wolny czas. Na swoim koncie ma już wiele osiągnięć i medali wywalczonych w imprezach rozgrywanych zarówno w kraju, jak i najdalszych zakątkach Europy. Z pewnością w kolejnych latach jeszcze niejednokrotnie nas mile zaskoczy swoimi osiągnięciami.Marek Polewacz czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.47 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. 

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 5602
Komentarzy: 2
09:24, 15.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Kolea @ 23:30, 15.01.2017r. IP: *.*.154.181

Brawo Marek tak trzymaj...

Były uczeń @ 12:25, 16.01.2017r. IP: *.*.171.230

Najlepszy nauczyciel!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo