« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Łasiewicki z tytułem mistrza świata

Karol Łasiewicki najlepszy obecnie zawodnik Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka godnie reprezentuje miasto Ostrołęka oraz gminę Sypniewo. Z każdym kolejnym sezonem Karol Łasiewicki zyskuje coraz więcej cennego doświadczenia.


Co warte zauważenia, jeszcze nie doznał porażki. Na koncie reprezentanta Fight Academy Ostrołęka w 2016 roku pojawiły się trzy złote medale. Najcenniejsze trofeum padło łupem zawodnika z Sypniewa w Zunifikowanych Mistrzostwach Świata w Carrara we Włoszech.


Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdobył złoty medal w kickboxingu w kategorii -90 kg. To wielki sukces zawodnika, który z każdym kolejnym startem walczy na coraz wyższym poziomie. Pokazał to również w Zunifikowanych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, gdzie równie kategorii w K-1 -90 kg wywalczył złoty medal.

 

Dodatkowe trofeum padło łupem Łasiewickiego w I Mistrzostwach Ostrowi Mazowieckiej w CrossFit i Street Workout, gdzie w kategorii crossfit zdobył złoty medal.


JBB

Karol Łasiewicki czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.45 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. 

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 9762
Komentarzy: 2
09:29, 15.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Xxx @ 23:39, 15.01.2017r. IP: *.*.73.220

Do ksw niech se ziomek kwitu zarobi

taiboxeur @ 23:06, 19.01.2017r. IP: *.*.48.122

Panie Arku! mniej pi***olenia więcej trenowania. Tytuł mistrza świata tej skali jest wart tyle co medal w waszej kuźni hahah. Wstyd chwalić się takim tytułem i nazywać się mistrzem świata. Zastanawia mnie fakt, że o tym zawodniku nikt nie słyszał na Polskiej scenie a w magiczny sposób stał się mistrzem świata hehe od razu z grubej przypier**lił PLACEK

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo