« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marcin Dąbrowski to doświadczony karateka OKKK

Marcin Dąbrowski to obecnie najbardziej doświadczony zawodnik Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który startuje w zawodach o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale również europejskim i światowym. Na koncie ma wiele znaczących sukcesów w szeregu imprez.


W 2016 roku na koncie podopiecznego sensei Wiesława Orzoła trzeba odnotować kilka znaczących sukcesów. Ostatni z nich to srebrny medal Pucharu Polski w kategorii seniorów -90 kg. Reprezentant Ostrołęckiego KKK udanie rywalizował również w turnieju Kyokuhin Cup, gdzie wywalczył srebrny medal.

 

Marcin Dąbrowski z powodzeniem rywalizował również w Mistrzostwach Polski, gdzie zdobył brązowy medal w kategorii do 90 kg. Blisko strefy medalowej Marcin Dąbrowski był także w Mistrzostwach Europy, ale przegrał pojedynek o półfinał. Z pewnością podopieczny sensei Wiesława Orzoła jest świetnym przykładem dla młodych zawodniczek i zawodników rozpoczynających swoją przygodę z karate kyokushin.


JBB

Marcin Dąbrowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.40 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 5424
Komentarzy: 1
09:47, 17.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Meine @ 18:05, 18.01.2017r. IP: *

GRATULACJE !!!! BRAWOOO!!!
JESTEM DUMNA JAKO < ŻE KIEDYŚ TRENOWAŁAM KARATE !!!

JESZCZE RAZ GRATULUJĘ !!!
ŚWIETNA ROBOTA MARCINIE :DDDD

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo