« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarskie mistrzynie z I LO (zdjęcia, wideo)

Siatkarki I LO Ostrołęka okazały się najlepsze w mistrzostwach Ostrołęki o puchar przechodni prezydenta miasta Janusza Kotowskiego. W decydującej batalii podopieczne Konrada Giersa pokonały III LO 2:1 i wywalczyły najważniejsze trofeum.


Siatkarki I LO odniosły w rywalizacji komplet zwycięstw, pokonując pewnie drużyny ZSZ nr 3, ZSZ nr 4 i II LO w stosunku setów po 2:0. Również efektownie swoje spotkania wygrywały zawodniczki III LO. Mecz pomiędzy III LO a I LO okazał się "finałem" turnieju rozgrywanego systemem "każdy z każdym". Mimo wygranej w pierwszym secie III LO, w kolejnych lepsze okazały się zawodniczki I LO i odniosły zwycięstwo.

 

Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki II LO, a kolejne lokaty zajęły zespoły ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4. Najlepsze zespoły nagrodzili przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.

 

Triumfatorki zmagań drużyna I LO Ostrołęka do rywalizacji przystąpiła w składzie: Klaudia Jadczak, Michalina Liszewska, Magdalena Piersa, Paulina Gąsiorowska, Ewelina Napiórkowska, Aleksandra Podraszka, Zuzanna Staniorska, Kinga Nakielska, Zuzanna Krajewska, Agata Kaczmarczyk, Julia Damięcka, Maja Dąbrowska, Klaudia Ciuchta i Kinga Laskowska.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Siatkówce Kobiet (17.01.2017)


JBB

Odsłon: 10356
Komentarzy: 0
09:33, 19.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo