« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria pływaczek UKS Piątka

Bardzo udany występ zapisały na swoim koncie zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka w VII Mistrzostwach Ostrowi Mazowieckiej. Podopieczne trenerów Andrzeja Pyskły i Adama Kurpiewskiego powróciły z zawodów z dziesięcioma medalami i wartościowymi wynikami.


Na konto ostrołęczanek trafiło sześć złotych, srebrny i trzy brązowe medale. UKS Piątka do rywalizacji przystąpiła w składzie: Maria Murawska, Magda Kowalska, Maria Mikas, Maja Obrębska, Natalia Skórzewska i Mateusz Kochański.

 

Maria Murawska zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 27.71 s i złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 29.00.
- Marysia została również najlepszą zawodniczką mistrzostw w Ostrowi Mazowieckiej startując o dwa lata starszymi zawodniczkami - podkreśla trener UKS Piątka Andrzej Pyskło.


Esprit

Magda Kowalska zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 29.82 s (rekord życiowy) i drugi złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 32.92 s. Kolejna z reprezentantek Ostrołęki Maria Mikas zdobyła złoty medal na 50 m stylem klasycznym z czasem 42.19 s (rekord życiowy) i brązowy medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 38.30 s. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły startowała o rok starszymi zawodniczkami.

Kolejna z zawodniczek UKS Piątka - Maja Obrębska zdobyła srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym z czasem 39.64 s i brązowy medal na 50 m stylem klasycznym z czasem 43.87 s. Natalia Skórzewska zdobyła złoty medal na 25 m stylem grzbietowym z czasem 22.32 s (rekord życiowy) i brąz na 25 m stylem klasycznym z czasem 26.93 s (rekord życiowy).

Odsłon: 9802
Komentarzy: 0
09:23, 21.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo