« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki Nike tym razem bez punktów w Mysiadle

Siatkarki Nike nie dopisały do swojego dorobku kolejnych punktów w rozgrywkach III ligi. Tym razem na spotkanie z Krótką Mysiadło pojechały kadetki prowadzone przez trenera Tomasza Pakiełę, które szukały silnego sparingpartnera przed fazą play-off.


Rywalki z Mysiadła okazały się zespołem bardzo wymagającym. W pierwszym secie gospodynie odniosły zwycięstwo 25:17. W drugim secie Krótka odniosła zwycięstw 25:21, a w trzecim 25:20. W efekcie ostrołęczanki powróciły z wyjazdowej batalii bez kolejnych punktów.

 

Mimo to siatkarki Nike są wciąż pewnym liderem rozgrywek III ligi. Do rozegrania podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego mają jeszcze spotkania z: Esperanto Warszawa (29 stycznia - godz. 13.00) i ASTO Piaseczno (29 stycznia - godz. 18.00) na wyjeździe.


Esprit

W sobotę, 4 lutego nasze siatkarki przed własna publicznością zmierzą się z Krótką Mysiadło. Początek meczu zaplanowany na godz. 19.30 w sali sportowej ZSZ nr 1. W tych spotkaniach z pewnością obejrzymy na parkiecie w większości zawodniczki z zespołu seniorów.

 

Krótka Mysiadło - Nike Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:21, 25:20)

Odsłon: 4282
Komentarzy: 0
10:24, 24.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo