« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Wykonaliśmy bardzo ciężką pracę

Siatkarze Energi Ostrołęka mają wreszcie wolny weekend i mogą skupić się na regeneracji sił i zaleczeniu urazów. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika ciężko przepracowali cały tydzień i przygotowując się do ostatnich meczów II ligi w sezonie zasadniczym.


Biało-czerwoni dobrymi wynikami zasłużyli z pewnością na chwilę wytchnienia od meczów II ligi.

- Zdecydowanie, w tygodniu wykonaliśmy bardzo ciężką fizyczna pracą i zawodnicy bardzo to odczuli w nogach - komentuje szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Przerwa jest potrzebna dla ciała i głowy, bo to ostatni moment przed najważniejszą częścią sezonu. Już nie będzie takiej możliwości.

 

Do rozegrania pozostały trzy mecze, ale w głowach zawodników siedzi już faza play-off i walka o zwycięstwo w swojej grupie II ligi.
- Taka jest rzeczywistość, że play-off są już blisko i one zadecydują o końcowym wyniku - stwierdza trener Mateusz Mielnik. - W tym roku system rozgrywania play-off jest trudny i nie do końca sprawiedliwy dla zespołów, które walczyły równo przez cały sezon. Nic z tym jednak nie zrobimy. Mentalnie trzeba się nastawić na walkę, trudne momenty i sukces.


JBB

Przed naszymi siatkarzami jeszcze bardzo ważne spotkanie z MOS Wola Warszawa, w którym powalczymy o pierwsze miejsce i pewną przewagę psychologiczną.
- Dla nas w tym momencie każde spotkanie jest ważne, bo walczymy o pierwsze miejsce w grupie, więc trzeba wygrać, żeby przeskoczyć MOS Wola Warszawa w tabeli. Dodatkowych rzeczy bym się nie doszukiwał.

Odsłon: 9661
Komentarzy: 0
09:19, 05.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo