« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h stawiają na Maratony Kresowe MTB

Reprezentanci Klubu Kolarski 24h w sezonie 2017 skupią się na rywalizacji indywidualnej i drużynowej w wyścigach wschodzie Polski. Zespół zarządzany przez Marka Karczewskiego weźmie udział w cyklu wyścigów górskich Maratony Kresowe MTB w Polsce, na Litwie i Białorusi.


Cykl zawodów rozpocznie się w Białymstoku w niedzielę, 2 kwietnia. Kolejna impreza trzy tygodnie później została zaplanowana w Mielniku, a następnie rywalizacja przeniesie się do Wasilkowa i Niemenczyna. Maratony Kresowe gościć będą także w Knyszynie, Międzyrzecu Podlaskim, Drohiczynie, Gołdapi, Sopoćkinie na Białorusi, Chełmie, Janowie, Sejnach, Narewce, Siemiatyczach, Suwałkach. Ostatnia impreza zaplanowana jest w Supraślu.

- Zamierzamy w sezonie letnim powalczyć w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej na wschodzie Polski w cyklu wyścigów górskich Maratony Kresowe MTB - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Nie przewidujemy jednak startów w imprezach rozgrywanych na Litwie i Białorusi.

Zanim jednak rozpocznie się rywalizacja w Maratonach Kresowych kolarze KK24h wezmą udział w zawodach z cyklu Poland Bike Marathon w lutym i marcu. Imprezy rozgrywane będą w podwarszawskich miejscowościach.


JBB

Klub Kolarski 24h planuje zorganizować także po raz kolejny imprezy z cyklu Kurpie MTB, które w ostatnim sezonie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zawody rozgrywane będą w różnych zakątkach powiatu ostrołęckiego.

- Jesteśmy na etapie rozmów z poszczególnymi samorządami i niebawem będziemy mogli zaprezentować pełną listę imprez, które będziemy organizować - podkreśla Marek Karczewski. - Pierwszą imprezą będzie IV Leśny Bieg, czyli mistrzostwa naszego klubu w biegu długodystansowym.

Odsłon: 10200
Komentarzy: 1
12:15, 11.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

Mnifu @ 19:02, 12.02.2017r. IP: *.*.163.223

Kto jest na tym zdjęciu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo