« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h stawiają na Maratony Kresowe MTB

Reprezentanci Klubu Kolarski 24h w sezonie 2017 skupią się na rywalizacji indywidualnej i drużynowej w wyścigach wschodzie Polski. Zespół zarządzany przez Marka Karczewskiego weźmie udział w cyklu wyścigów górskich Maratony Kresowe MTB w Polsce, na Litwie i Białorusi.


Cykl zawodów rozpocznie się w Białymstoku w niedzielę, 2 kwietnia. Kolejna impreza trzy tygodnie później została zaplanowana w Mielniku, a następnie rywalizacja przeniesie się do Wasilkowa i Niemenczyna. Maratony Kresowe gościć będą także w Knyszynie, Międzyrzecu Podlaskim, Drohiczynie, Gołdapi, Sopoćkinie na Białorusi, Chełmie, Janowie, Sejnach, Narewce, Siemiatyczach, Suwałkach. Ostatnia impreza zaplanowana jest w Supraślu.

- Zamierzamy w sezonie letnim powalczyć w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej na wschodzie Polski w cyklu wyścigów górskich Maratony Kresowe MTB - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Nie przewidujemy jednak startów w imprezach rozgrywanych na Litwie i Białorusi.

Zanim jednak rozpocznie się rywalizacja w Maratonach Kresowych kolarze KK24h wezmą udział w zawodach z cyklu Poland Bike Marathon w lutym i marcu. Imprezy rozgrywane będą w podwarszawskich miejscowościach.


Łubudu

Klub Kolarski 24h planuje zorganizować także po raz kolejny imprezy z cyklu Kurpie MTB, które w ostatnim sezonie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zawody rozgrywane będą w różnych zakątkach powiatu ostrołęckiego.

- Jesteśmy na etapie rozmów z poszczególnymi samorządami i niebawem będziemy mogli zaprezentować pełną listę imprez, które będziemy organizować - podkreśla Marek Karczewski. - Pierwszą imprezą będzie IV Leśny Bieg, czyli mistrzostwa naszego klubu w biegu długodystansowym.

Odsłon: 9458
Komentarzy: 1
12:15, 11.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Mnifu @ 19:02, 12.02.2017r. IP: *.*.163.223

Kto jest na tym zdjęciu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo