« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szulęcki: Celem złoto Mistrzostw Europy (wideo)

Rafał Szulęcki to zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai prowadzonego przez sensei Zbigniewa Wójcickiego. To zawodnik, który od kilku lata osiąga bardzo dobre wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej. W plebiscycie zajął szóstą lokatę.


W 2016 roku reprezentant Broku świetnie spisał się w kluczowej imprezie, a mianowicie Pucharze Europy Juniorów w Lublinie. W zawodach wywalczył srebrny medal, udowadniając jak duży drzemie w nim potencjał. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego w minionym roku zapisał na swoim koncie wiele sukcesów w ogólnopolskich turniejach.

 

Srebrny medal 16-latek wywalczył także w turnieju w Józefowie. Rafał Szulęcki ambitnie walczył również w Mistrzostwach Europy w Warnie, ale w starciu o półfinał musiał uznać wyższość reprezentanta Rosji. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego na każdym kroku udowadnia, jak bardzo obiecującym jest zawodnikiem. Z pewnością w kolejnych sezonach usłyszymy o jego sukcesach jeszcze niejednokrotnie.W głosowaniu Czytelników w Plebiscycie Sportowiec Roku 2016 w Regionie zdobył 433 głosy i zajął szóstą lokatę. Myślami zawodnik prowadzony przez sensei Zbigniewa Wójcickiego jest już na kolejnej dużej imprezie we Francji.

 

- W tym roku planuję wystartować na Mistrzostwach Europy we Francji i wygrać w swojej kategorii - mówi Rafał Szulęcki. - W najbliższych miesiącach będę chciał również odnosić kolejne zwycięstwa. Chciałbym podziękować mojemu trenerowi, rodzinie oraz przyjaciołom, którzy mnie wspierają.

 

Odsłon: 2722
Komentarzy: 0
08:30, 14.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo