« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kaliszewski: Mam już swoje lata, ale... (wideo)

Marek Kaliszewski to od kilkunastu lat jeden z najlepszych piłkarzy w regionie. 33-letni zawodnik Tęczy JBB Łyse Marek Kaliszewski wciąż zachwyca swoją dyspozycją i jest jednym z najlepszych zawodników IV ligi mazowieckiej. Cenią go także kibice w regionie.


 W rundzie jesiennej strzelił dla zespołu sześć ważnych bramek i wypracował kolegom kolejne dziesięć goli. W drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego Marek Kaliszewski cały czas jest najważniejszą postacią od której rozpoczyna się ustalanie składu na mecz.

 

W ubiegłym sezonie wraz z zespołem niebiesko-granatowych wywalczył upragniony awans do IV ligi mazowieckiej. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2016 w Regionie na Marka Kaliszewskiego swój głos oddało blisko pół tysiąca kibiców (488). Z pewnością to nagroda za ciężką pracę i wielkie serce pozostawione na boisku w każdym meczu ligowym.

 

- Jestem zadowolony z faktu, że w 2016 roku wywalczyliśmy historyczny awans do IV ligi mazowieckiej oraz z mojej postawy na boisku - podkreślał odbierając nagrody za czwarte miejsce w plebiscycie Marek Kaliszewski. - Cała drużyna zasługuje na pochwałę.


Łubudu

Marek Kaliszewski zdradził także naszej reporterce swoje sportowe marzenie. Chcecie je poznać?

Odsłon: 9393
Komentarzy: 5
08:47, 15.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2019 najlepsi piłkarze rywalizowali w dodatkowej kategorii. Podczas gali, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34", wyróżnieni zostali Izabela Lenarczyk z Ostrowi Mazowieckiej oraz Mariusz Marczak z Ostrołęki.

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

Marczak: Nagrodę dedykuję swojej córce (wideo)

Marczak: Nagrodę dedykuję swojej córce (wideo)

Sportowcem Roku 2019, zdaniem kibiców, został niezwykle doświadczony piłkarz, który przez wiele lat reprezentował kluby z całej Polski. Na jesieni minionego roku, Mariusz Marczak postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta i pomóc w odbudowaniu Narwi.

Jakub Niziński: Moim planem jest start na mistrzostwach Europy (wideo)

Jakub Niziński: Moim planem jest start na mistrzostwach Europy (wideo)

Jakub Niziński w minionym roku wywalczył medale w kilku imprezach ogólnopolskich. Na uwagę zasługuje zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w kategorii do 70 kilogramów. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 zajął drugie miejsce.

» Wasze komentarze

kamikaze @ 15:07, 15.02.2017r. IP: *.*.8.138

druzyna? narolewski? awansu? w ogole Tęcza JBB istnieje ?

szyderca @ 16:55, 15.02.2017r. IP: *.*.31.49

zróbmy zrzutkę na artykuł to sie może dowiemy :)

kolo @ 06:40, 16.02.2017r. IP: *.*.90.53

A dał mu rower?

patryk2703 @ 15:23, 16.02.2017r. IP: *

chlopie idz zbadaj poziom testosteronu bo glosik masz jak 11 latek przed mutacja. zdecydowanie potrzebujesz wiecej tescia

o co kaman @ 11:22, 19.02.2017r. IP: *.*.44.223

A czy Tęcza wystartuje ?
Bo sparingi są lawinowo odwoływane, Kaliszewski trenuje i gra w Łomży...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo