« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pyskło: Celuję w złoto Mistrzostw Polski (wideo)

Dominika Pyskło to niezwykle utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych sezonach uzyskuje coraz większe sukcesy. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła stanęła również na podium w głosowaniu na Sportowca Roku 2016 w Regionie.


Dominika Pyskło w 2016 roku stanęła m.in. na najniższym stopniu podium w Pucharze Europy w Lublinie w kategorii juniorek -55 kg. Reprezentantka Ostrołęckiego KKK świetnie zaprezentowała się także w zawodach Pucharu Polski w Ciechanowie, gdzie wywalczyła złoty medal w kumite i stanęła na najniższym stopniu podium w konkurencji kata.

 

Dominika Pyskło bardzo udanie rywalizowała również w szeregu ogólnopolskich imprez nie opuszczając podium. Z pewnością to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Który z sukcesów był dla niej najważniejszy?- Najbardziej cieszy mnie złoty medal Pucharu Polski wywalczony w 2016 roku w Ciechanowie - mówiła po wręczeniu nagrody czołowa zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło. - To zawody z udziałem najlepszych zawodników z najlepszych klubów w Polsce. Jestem zadowolona także z trzeciego miejsca w zawodach Pucharu Europy.

 

A jakie cele i plany przed Dominiką Pyskło w obecnym sezonie? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Odsłon: 6391
Komentarzy: 1
10:04, 16.02.2017r.

« Powrót do strony głównej

Sportowiec 2016


» Powiązane artykuły

Jasko: Cieszy tytuł wielkiej mistrzyni (wideo)

Jasko: Cieszy tytuł wielkiej mistrzyni (wideo)

Maria Jasko w ostatnich latach nie opuszcza podium Mistrzostw Polski. Na swoim koncie notowała również bardzo duże sukcesy w Mistrzostwach Europy i Pucharze Polski. Zawodniczka zwyciężyła także w prestiżowych Otwartych Mistrzostw Ameryk.

Lendzioszek: Dziękuję trenerom i rodzinie (wideo)

Lendzioszek: Dziękuję trenerom i rodzinie (wideo)

Gabriela Lendzioszek to niezwykle utalentowana siatkarka Nike Ostrołęka. Podopieczna trenera Tomasza Pakieły regularnie powoływana jest do reprezentacji Polski. Podczas Gali Sportowiec Roku 2016 odebrała nagrodę Kapituły dla Sportowego Odkrycia minionego roku.

Małkowski: Ten sukces to nasza perełka (wideo)

Małkowski: Ten sukces to nasza perełka (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2016 nie zabrakło również wyróżnienia Kapituły dla Animatora Sportu Roku 2016. To zaszczytne wyróżnienie w trafiło do pracującego od kilkunastu lat z młodzieżą na akwenach wodnych i nie tylko prezesa WOPR-OS Dariusza Małkowskiego.

Grom z nagrodą dla Drużyny Roku 2016 (wideo)

Grom z nagrodą dla Drużyny Roku 2016 (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2016 w Regionie nie zabrakło nagrody dla Drużyny Roku 2016. W tym roku Kapituła zdecydowała, że za niezwykle ciężką pracę, determinację i bardzo duże sportowe sukcesy nagrody odbiorą rugbyści z zespołu Grom Ostrów Mazowiecka.

Gontarz: Wielkie dzięki za docenienie (wideo)

Gontarz: Wielkie dzięki za docenienie (wideo)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki od wielu lat organizuje imprezy sportowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem szkół z miasta i powiatu. Podczas Gali Sportowiec Roku 2016 w Regionie na ręce zarządu trafiła nagroda za organizację najlepszej sportowej imprezy.

» Wasze komentarze

Pawel @ 19:17, 16.02.2017r. IP: *.*.163.34

Brawo dla ciebie i trenera.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo