« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zima kolarzom KK24h w Markach niestraszna

Kolarze KK24h rywalizowali w Zimowym Poland Bike Marathon, który odbył się w podwarszawskich Markach. Do zmagań przystąpiło blisko dwustu zawodników, a leśna trasa z dużą ilością śniegu okazała się wymagającą szczególnie dla mniej doświadczonych rowerzystów.


W zawodach na dystansie Mini o długości 16 km wystartowali Michał Gawek i Marek Karczewski. Pierwsze w obecnym sezonie podium wywalczył prezes KK24h Marek Karczewski, który zajął drugą lokatę w kategorii M5. Drugi z członków zarządu i Klubu Kolarskiego 24h Michał Gawek pojechał poza wyznaczoną trasą dokładając sobie kilometrów i ukończył rywalizację na 39 miejscu w grupie open.

 

Dystans Mini (16 km) najszybciej pokonał Grzegorz Marcinkiewicz (Nasz Bike Team), wyprzedzając Patryka Białka (WGR Team) i Rafała Rymarczyka (Kamaro Sport Line). W rywalizacji kobiet triumfowała Joanna Sobczuk (Klinika Rowerów), przed Beatą Moćko (Kamyk Radzymin MTB Team) i Urszulą Błazucką (Blaze Racing).

 

Na najdłuższej trasie Max (30 km) zwyciężył Adrian Jusiński (TRW Cloudware Team), który po zaciętym finiszu wyprzedził Arkadiusza Jusińskiego (Renault Team) i Jarosława Wolcendorfa (Jacoobcycles.com). Wśród kobiet wygrała Magdalena Kosko (Beat Bike Pro Relo Team), przed Aleksandrą Sawicką (AirBike.pl) i Ewą Bukat (Mybike.pl).W wyścigu na dystansie Mini wystartowało 78 zawodników. Kolejną okazją do zmagań dla zawodników KK24h będzie niedzielny wyścig w Nieporęcie. Więcej o rywalizacji KK24h na kolarskich trasach w regionie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 11498
Komentarzy: 0
08:00, 19.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo