« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zima kolarzom KK24h w Markach niestraszna

Kolarze KK24h rywalizowali w Zimowym Poland Bike Marathon, który odbył się w podwarszawskich Markach. Do zmagań przystąpiło blisko dwustu zawodników, a leśna trasa z dużą ilością śniegu okazała się wymagającą szczególnie dla mniej doświadczonych rowerzystów.


W zawodach na dystansie Mini o długości 16 km wystartowali Michał Gawek i Marek Karczewski. Pierwsze w obecnym sezonie podium wywalczył prezes KK24h Marek Karczewski, który zajął drugą lokatę w kategorii M5. Drugi z członków zarządu i Klubu Kolarskiego 24h Michał Gawek pojechał poza wyznaczoną trasą dokładając sobie kilometrów i ukończył rywalizację na 39 miejscu w grupie open.

 

Dystans Mini (16 km) najszybciej pokonał Grzegorz Marcinkiewicz (Nasz Bike Team), wyprzedzając Patryka Białka (WGR Team) i Rafała Rymarczyka (Kamaro Sport Line). W rywalizacji kobiet triumfowała Joanna Sobczuk (Klinika Rowerów), przed Beatą Moćko (Kamyk Radzymin MTB Team) i Urszulą Błazucką (Blaze Racing).

 

Na najdłuższej trasie Max (30 km) zwyciężył Adrian Jusiński (TRW Cloudware Team), który po zaciętym finiszu wyprzedził Arkadiusza Jusińskiego (Renault Team) i Jarosława Wolcendorfa (Jacoobcycles.com). Wśród kobiet wygrała Magdalena Kosko (Beat Bike Pro Relo Team), przed Aleksandrą Sawicką (AirBike.pl) i Ewą Bukat (Mybike.pl).


Łubudu

W wyścigu na dystansie Mini wystartowało 78 zawodników. Kolejną okazją do zmagań dla zawodników KK24h będzie niedzielny wyścig w Nieporęcie. Więcej o rywalizacji KK24h na kolarskich trasach w regionie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 11037
Komentarzy: 0
08:00, 19.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo