« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Staszczuk: Celem zespołu awans do IV ligi (wideo)

Maciej Staszczuk to jeden z najbardziej perspektywicznych ostrołęckich piłkarzy. Podopieczny trenera Marcina Truszkowskiego został wyróżniony podczas Gali Sportowiec Roku 2016 w Regionie otrzymując nagrodę od prestiżowego portalu Goal.pl. Jakie ma sportowe plany?


Nagrodę podczas Gali Sportowiec Roku 2016 w Regionie piłkarzowi wręczył w imieniu sponsora dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Robert Juchniewicz.

- Parę lat temu do drużyny seniorów ławą wchodziło kilku młodych zawodników, również on - mówił podczas Gali Sportowiec Roku 2016 dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz. - Na przestrzeni miesięcy różnie im szło, raz było lepiej, raz było gorzej. Niektórzy się zniechęcali, a kibice chcieli wyniku tu i teraz. Trzeba jednak cierpliwości i laureat tą cierpliwością się wykazywał. Mijały kolejne lata i wydawało się, że losy mogą się różnie potoczyć. Na szczęście zawodnik "odpalił" i od dobrych kilkunastu miesięcy jest podstawowym zawodnikiem swojego zespołu. To czołowy strzelec swojej ligowej drużyny. Dodatkowo umie świetnie łączyć pasję z nauką.Mowa o piłkarzu Korony Ostrołęka Macieju Staszczuku, który pod wodzą trenera Marcina Truszkowskiego rozwinął skrzydła i wiosną chce skutecznie walczyć wraz z zespołem o awans do IV ligi mazowieckiej.
- Przede wszystkim chcemy wraz z drużyną awansować do IV ligi mazowieckiej, a moim osobistym celem jest to, aby jak najlepiej zaprezentować się w rundzie wiosennej w rozgrywkach ligi okręgowej - podkreśla Maciej Staszczuk.

 

Odsłon: 9202
Komentarzy: 4
12:03, 25.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

kibic @ 15:14, 25.02.2017r. IP: *.*.163.182

Maciuś zestresowany troche ale skromny bardzo dobry chłopak. Rozwijaj się chłopaku i obyś razem z drużyną awansowali do IV ligi powodzenia

brawo Maciej @ 16:01, 25.02.2017r. IP: *.*.55.119

Widać w Tobie potencjał chłopaku, trenuj dalej, rozwijaj się. Na takich zawodnikach trzeba opierać naszą piłkę na przyszłość.

Brawoo @ 17:39, 25.02.2017r. IP: *.*.162.109

Brawo brawo brawo Maciej

Xyz @ 20:52, 25.02.2017r. IP: *.*.236.241

Jurchniewicz....ehhhhh

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo