« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentaci KK24h walczyli w Kobyłce

To było prawdziwe pożegnanie zimy na dwóch kółkach. Zimowy Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, finiszował w podwarszawskiej Kobyłce, w słonecznej scenerii i z udziałem aż 300 amatorów MTB. Wśród nich reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h.


Na najdłuższej trasie Max (30 km) zwyciężył Arkadiusz Jusiński (Renault Team), który wyprzedził Piotra Truszczyńskiego (Komobike Scott) i Adriana Jusińskiego (TRW Cloudware Team). Wśród kobiet wygrała Oliwia Majewska (UKS Copernicus SMS Toruń), przed Krystyną Żyżyńską-Galeńską (Mybike.pl) i Joanną Sobczuk (Klinika Rowerów).

 

Dystans Mini (16 km) należał do małżeństwa Marcinkiewiczów. Najszybszy okazał się Grzegorz Marcinkiewicz (Nasz Bike Team), finiszując przed Adrianem Wawerem (Baran Cycling Team) i Patrykiem Białkiem (WGR Team). W rywalizacji kobiet triumfowała Alicja Marcinkiewicz (Nasz Bike Team), przed Katarzyną Bartosiak (Beat Bike Pro Relo Team) i Karoliną Grucą (Kamyk Radzymin MTB Team).

 

Na dystansie Mini (16km) wystartowali reprezentanci KK24h: Michał Gawek, Marek Karczewski i Hubert Lemański. Ostatni z wymienionych okazał się zawodnikiem z podium w kategorii MJ (junior) - stanął na najniższym stopniu podium. Hubert dotarł na metę jako 51 zawodnik open i zdobył tym samym drugie w tym sezonie podium dla klubu.


JBB

Michał Gawek dojechał na 33 pozycji open oraz trzynasty w kategorii M3. Z kolei Marek Karczewski zajął 61 open i ósme w kategorii M5. Po trzech etapach w klasyfikacji generalnej (Marki, Nieporęt, Kobyłka) Marek Karczewski zajął czwarte miejsce w kategorii M5, a Michał Gawek szóste miejsce w kategorii M3.

 

Hubert Lemański z racji udziału tylko na jednym etapie Zimowego Poland Bike Marathon nie został ujęty w klasyfikacji generalnej. Więcej o startach kolarzy KK24h w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 11298
Komentarzy: 1
09:45, 12.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Kumpel Michała! @ 20:24, 12.03.2017r. IP: *.*.44.250

Brawo MICHAŁ GAWEK!! Mój kumpel!:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo