« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale na koncie pływaczek UKS Piątka

Kolejny bardzo dobry występ na swoim koncie zanotowały zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenerów Adama Kurpiewskiego i Andrzeja Pyskły rywalizowały na 50-metrowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


Do rywalizacji w kolejnej odsłonie "Od młodzika od Olimpijczyka" przystąpiło blisko ponad tysiąc zawodniczek i zawodników z blisko stu klubów z całego kraju. Dwa złote medale wywalczyła w zawodach wywalczyła Maria Murawska, która zajęła pierwsze miejsce na 100 m stylem dowolnym, ustanawiając rekord życiowy oraz pierwsze miejsce na 100 m stylem motylkowym, również z nowym rekordem życiowym.

Dwa medale wywalczyła Magda Kowalska, zajmując pierwsze miejsce na 100 m stylem motylkowym oraz drugie miejsce na 100 m stylem dowolnym, ustanawiając na tych dystansach swoje nowe rekordy życiowe.


Łubudu

Z dobrej strony zaprezentowały się Julia Orzoł oraz Maja Obrębska, poprawiając swoje rekordy życiowe na długim basenie. W klasyfikacji medalowej klub UKS Piątka zajął szóste miejsce.
- Jestem zadowolony z dyspozycji, jaką zaprezentowały w zawodach nasze zawodniczki i wyników, jakie osiągnęły w imprezie. Po raz kolejny popłynęły po najlepsze osiągnięcia w swoich startach, co pokazauje ich stały rozwój - podkreśla szkoleniowiec UKS Piątka Ostrołęka Andrzej Pyskło.

Odsłon: 10216
Komentarzy: 0
08:45, 16.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo