« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z przepustką na Światowe Igrzyska Sportu

Reprezentant WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski zrobił bardzo duży krok w kierunku startu w barwach reprezentacji Polski w Światowych Igrzyskach Sportu - The World Games. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego znalazł się w ścisłej kadrze na te zawody.


Nowy 50-metrowy basen był areną zmagań dla zawodników, którzy chcieli walczyć o miejsca w kadrze rywalizowali w pięciu konkurencjach indywidualnych, które zostaną rozegrane w Światowych Igrzyskach Sportu 2017. Trenerzy kadry chcieli zdecydować o kształcie reprezentacji na najważniejsze zawody w obecnym sezonie.

 

Podopieczny Dariusza Małkowskiego we wszystkich swoich startach ustanowił nowe rekordy życiowe i w rywalizacji ze starszymi zawodnikami plasował się w ścisłej czołówce. Hubert dzięki dobrym występom i dobremu przygotowaniu do zawodów uzyskał powołanie do siedmioosobowej reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu.Świeżo upieczony kadrowicz miał możliwość w kolejnym dniu pobytu we Wrocławiu na wspólny trening w gronie najlepszych zawodników w kraju i kolejny etap przygotowań do zawodów.
- Uzyskanie kwalifikacji i powołanie Huberta do reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu to kolejny sukces, który potwierdza że nasza wspólna praca na treningach idzie w dobrym kierunku - podkreśla trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Nie można jednak spoczywać na laurach. Przed nami jeszcze dużo pracy, tym bardziej że mamy po drodze Letnie Mistrzostwa Polski, które zadecydują o nominacjach do głównego składu reprezentacji.

Odsłon: 9655
Komentarzy: 1
08:34, 25.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

rodzic @ 18:22, 25.03.2017r. IP: *.*.135.22

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo