« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z przepustką na Światowe Igrzyska Sportu

Reprezentant WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski zrobił bardzo duży krok w kierunku startu w barwach reprezentacji Polski w Światowych Igrzyskach Sportu - The World Games. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego znalazł się w ścisłej kadrze na te zawody.


Nowy 50-metrowy basen był areną zmagań dla zawodników, którzy chcieli walczyć o miejsca w kadrze rywalizowali w pięciu konkurencjach indywidualnych, które zostaną rozegrane w Światowych Igrzyskach Sportu 2017. Trenerzy kadry chcieli zdecydować o kształcie reprezentacji na najważniejsze zawody w obecnym sezonie.

 

Podopieczny Dariusza Małkowskiego we wszystkich swoich startach ustanowił nowe rekordy życiowe i w rywalizacji ze starszymi zawodnikami plasował się w ścisłej czołówce. Hubert dzięki dobrym występom i dobremu przygotowaniu do zawodów uzyskał powołanie do siedmioosobowej reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu.Świeżo upieczony kadrowicz miał możliwość w kolejnym dniu pobytu we Wrocławiu na wspólny trening w gronie najlepszych zawodników w kraju i kolejny etap przygotowań do zawodów.
- Uzyskanie kwalifikacji i powołanie Huberta do reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu to kolejny sukces, który potwierdza że nasza wspólna praca na treningach idzie w dobrym kierunku - podkreśla trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Nie można jednak spoczywać na laurach. Przed nami jeszcze dużo pracy, tym bardziej że mamy po drodze Letnie Mistrzostwa Polski, które zadecydują o nominacjach do głównego składu reprezentacji.

Odsłon: 10594
Komentarzy: 1
08:34, 25.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Wielki sukces przedstawiciela Squatiny Ostrołęka. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich zanotował znakomity wynik podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do 14 lat w pływaniu. Pierwszego dnia zawodów stanął na podium. Kamil Szporak został wicemistrzem kraju na 50 metrów stylem klasycznym podczas zmagań w Ostrowcu Świętokrzyskim.

» Wasze komentarze

rodzic @ 18:22, 25.03.2017r. IP: *.*.135.22

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo