« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze ostrołęckiej Energi wciąż głodni sukcesu

Siatkarze Energi Ostrołęka z jednej strony odczuwają trudy obecnego sezonu, ale z drugiej strony są grupą zawodników, którzy wciąż są głodni sukcesu. Z pewnością awans do turnieju półfinałowego nikogo nie zadowala, a zdecydowanie rozbudza coraz większy apetyt.


Przykładem może być kapitan biało-czerwonych Dorian Poinc, który znaczną część sezonu musiał wracać do zdrowia po zabiegu i teraz na świeżości może rozwinąć skrzydła i poprowadzić zespół po uzyskanie wartościowych wyników.

- Zdecydowanie był to dla nas duży problem w trakcie sezonu, ale z drugiej strony to się teraz zwróci - uważa szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Kamil Graczyk teraz wchodzi teraz z kwadratu w trzecim secie w trudnym momencie i daje bardzo dobrą zmianę dla Doriana Poinca. Ważne, że przetrwaliśmy ten trudny moment i teraz mam obu zawodników do dyspozycji w dalszej części sezonu.Podobna sytuacja miała miejsce z rozgrywającym Pawłem Zdrojewskim, który na kilka tygodni musiał oddać rolę pierwszego sypacza Michałowi Głowackiemu.
- Obecna sytuacja jest dla nas dobra i mam nadzieję, że wszyscy na dobre wyzdrowieją i będziemy mogli w pełnym składzie rywalizować w kolejnych meczach walki o I ligę - dodaje szkoleniowiec Energi Ostrołęka.

 

Turniej półfinałowy rozgrywek II ligi zostanie rozegrany w dniach 21-23 kwietnia. Rywalami Energi Ostrołęka będą MOS Wola Warszawa, Wilki Wilczyn i Olimpia Sulęcin. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Siatkówka.

Odsłon: 10059
Komentarzy: 0
09:37, 08.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo