« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Czy zostanę? Nie mówię tak, nie mówię nie

Szkoleniowiec Energi Mateusz Mielnik w pierwszym sezonie pracy w Ostrołęce zbudował bardzo ciekawą drużynę osiągającą dobre wyniki. Kibice chcieliby, aby młody i perspektywiczny trener kontynuował swoją pracę, ale wcale nie jest to takie oczywiste.


Sam zainteresowany przyznaje, że rozmawiał o swojej przyszłości z władzami klubu, ale te nie zakończyły się konkretnymi ustaleniami.
- Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo nasza ostatnia rozmowa z prezesem miała miejsce półtora miesiąca temu i nie zapadły jakieś konkretne ustalenia - stwierdza szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik.

 

Niezwykle ważny dla zatrzymania trener Mateusza Mielnika w Ostrołęce jest również sportowy wynik oraz dalsze plany zarządu klubu.
- Czekaliśmy na to co wydarzy się w play-off, teraz czas dla zarządu, prezesa, miasta na to, aby zdecydować jakie są plany - mówi szkoleniowiec biało-czerwonych. - Jeśli o mnie chodzi to muszę się na tym zastanowić. W tym momencie nie mówię tak, nie mówię nie.Praca, jaką wykonał trener Mateusz Mielnik w Ostrołęce została zauważona przez wielu znawców siatkówki. Rzutem na taśmę ostrołęczanie skompletowali zespół, który potrafił finiszować na drugiej lokacie w sezonie zasadniczym i obecnie walczy w dalszej fazie rywalizacji o I ligę.
- Zbudowaliśmy to wszystko ciężką pracą i można powiedzieć, że na początku sezonu zrobiliśmy coś z niczego - stwierdza trener Mateusz Mielnik. - Teraz trzeba stworzyć takie warunki, aby ten zespół mógł się dalej rozwijać i osiągać kolejne sukcesy. To już nie zależy ode mnie, ale bardzo bym chciał, żeby tak się stało.

Odsłon: 11544
Komentarzy: 3
08:55, 09.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

moim zdaniem @ 10:06, 09.04.2017r. IP: *.*.48.84

Trener powinien zostać, bo już coś zbudował i pokazał, że warto inwestować w jego osobę i zespół. Jak kolejny sezon będzie totalna przebudowa i zmiana trenera... to jaki to ma sens?

Niedobry do Stanisława @ 21:37, 09.04.2017r. IP: *.*.150.26

Stasiu teraz twój ruch

Jarek @ 22:32, 09.04.2017r. IP: *.*.161.114

Stasiak będzie nowym trenerem netu?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo