« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Przed nami bardzo trudna walka o awans

Siatkarze Energi Ostrołęka już w najbliższy weekend stoczą niezwykle trudny bój z czołowymi zespołami rozgrywek II ligi, którego stawką będzie finał rozgrywek. Szkoleniowiec biało-czerwoni Mateusz Mielnik jest dobrej myśli przed turniejem w Wilczynie.


Najważniejszą informacją dla kibiców jest ta, że zawodnicy Energi dobrze przepracowali ostatnie dni przed rozpoczęciem turnieju i są zdrowi.
- W tym momencie wszyscy zawodnicy są zdrowi i do mojej dyspozycji - mówi trener Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Wiadomo, że trudy sezonu dają się we znak,i ale dajemy radę. Szkoda tylko, że nie będzie z nami Arkadiusza Piasty, który w najbliższy weekend bierze ślub.

 

W turnieju nasi siatkarze rywalizować będą z zespołami z Warszawy, Sulęcina i Wilczyna. O zespole MOS Wola sztab szkoleniowy wie dużo, ale o pozostałych dwóch drużynach trzeba było zbierać dodatkowe informacje.
- Myślę, że zrobiliśmy wszystkim bardzo miła niespodziankę i zebraliśmy informacje w miarę możliwości - mówi z uśmiechem na twarzy trener Mateusz Mielnik. - Na tym etapie nie ma słabych przeciwników, dlatego spodziewamy się trzech bardzo trudnych spotkań. Zespoły z Wilczyna i Sulęcina są na pewno bardziej doświadczone i to będzie ich atut.W turnieju za faworyta uważane są zespoły z Ostrołęki i Warszawy. Wiadomo, że drużyna z Wilczyna ma atut w postaci gry przed własną publicznością.
- MOS będzie silniejszy w tym turnieju, bo juniorzy mają za sobą Mistrzostwa Polski i wzmocnili się środkowym, który ma doświadczenie, dzięki grze zagranicą oraz w I lidze - tłumaczy szkoleniowiec Energi. - Lekko nie będzie, ale uważam ze poziom będzie wyrównany i o zwycięstwie będzie decydować dyspozycja dnia i nawet jedna piłka, źle dograna czy rozegrana. Bardzo ciężki turniej przed nami, ale jedziemy pozytywnie nastawieni z myślą o sukcesie. Przed nami wielka przygoda w Wilczynie.

Odsłon: 2471
Komentarzy: 0
08:47, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo