« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria WOPR-OS w Sochaczewie (zdjęcia)

Piętnaście medali wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka pod wodzą trenera Dariusza Małkowskiego w pierwszej rundzie Grand Prix Polski w Sochaczewie. Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski w sumie wywalczyli aż piętnaście medalowych lokat.


Hubert Nakielski w konkurencji 100 m kombinowane ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów, a ponadto w klasyfikacji generalnej zawodów został najlepszym zawodnikiem w kategorii junior i w kategorii open.

 

Złote medale w zawodach wywalczył na 200 m z przeszkodami w gronie juniorów i seniorów. Złoto i srebro zdobył na 50 m holowanie manekina w gronie juniorów i seniorów. Swój wyczyn powtórzył także na 100 m holowanie manekina w płetwach.Na 100 m ratowanie kombinowane zdobył złoty medal i ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów - 1:05.78. Brąz dorzucił na 100 m ratowanie z pasem wśród juniorów.Mateusz Adamowski zdobył pięć medali w kategorii junior młodszy: złoto na 100 m ratowanie z pasem, srebrne medale na: 50 m holowanie manekina, 100 m holowanie manekina w płetwach i 100 m ratowanie kombinowane. Brąz dorzucił na 100 m z przeszkodami.

 

Kamil Bojarski startując w kategorii młodzik ustanawiał nowe rekordy życiowe i wywalczył dwa srebrne medale na 100 m holowanie manekina w płetwach i 100 m ratowanie z pasem.

- Cieszę się bardzo z zajętych miejsc i zdobytych medali przez moich zawodników - podkreśla prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. Najbardziej zadowolony jestem z osiągniętych czasów i poprawionych życiówek. Świadczy to o tym, że plan treningowy jest dobrze realizowany i praca nie idzie na marne. Dużym powodem do dumy jest kolejny rekord Polski Huberta Nakielskiego, ale tak naprawdę wszystkim moim zawodnikom należą się duże gratulacje za ich wyniki i postawę na zawodach.

 

Zobacz zdjęcia:
Medalowa seria ratowników WOPR-OS w Grand Prix Polski w Sochaczewie (5.05.2017)

Odsłon: 15013
Komentarzy: 1
08:10, 06.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

kibic @ 19:26, 06.05.2017r. IP: *.*.71.135

Gratulacje dla zawodników i trenera !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo