« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria WOPR-OS w Sochaczewie (zdjęcia)

Piętnaście medali wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka pod wodzą trenera Dariusza Małkowskiego w pierwszej rundzie Grand Prix Polski w Sochaczewie. Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski w sumie wywalczyli aż piętnaście medalowych lokat.


Hubert Nakielski w konkurencji 100 m kombinowane ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów, a ponadto w klasyfikacji generalnej zawodów został najlepszym zawodnikiem w kategorii junior i w kategorii open.

 

Złote medale w zawodach wywalczył na 200 m z przeszkodami w gronie juniorów i seniorów. Złoto i srebro zdobył na 50 m holowanie manekina w gronie juniorów i seniorów. Swój wyczyn powtórzył także na 100 m holowanie manekina w płetwach.Na 100 m ratowanie kombinowane zdobył złoty medal i ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów - 1:05.78. Brąz dorzucił na 100 m ratowanie z pasem wśród juniorów.


Esprit

Mateusz Adamowski zdobył pięć medali w kategorii junior młodszy: złoto na 100 m ratowanie z pasem, srebrne medale na: 50 m holowanie manekina, 100 m holowanie manekina w płetwach i 100 m ratowanie kombinowane. Brąz dorzucił na 100 m z przeszkodami.

 

Kamil Bojarski startując w kategorii młodzik ustanawiał nowe rekordy życiowe i wywalczył dwa srebrne medale na 100 m holowanie manekina w płetwach i 100 m ratowanie z pasem.

- Cieszę się bardzo z zajętych miejsc i zdobytych medali przez moich zawodników - podkreśla prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. Najbardziej zadowolony jestem z osiągniętych czasów i poprawionych życiówek. Świadczy to o tym, że plan treningowy jest dobrze realizowany i praca nie idzie na marne. Dużym powodem do dumy jest kolejny rekord Polski Huberta Nakielskiego, ale tak naprawdę wszystkim moim zawodnikom należą się duże gratulacje za ich wyniki i postawę na zawodach.

 

Zobacz zdjęcia:
Medalowa seria ratowników WOPR-OS w Grand Prix Polski w Sochaczewie (5.05.2017)

Odsłon: 13801
Komentarzy: 1
08:10, 06.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

kibic @ 19:26, 06.05.2017r. IP: *.*.71.135

Gratulacje dla zawodników i trenera !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo