« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki Nike o II ligę powalczą w Wojciechowicach

Seniorki Nike wciąż pozostają w walce o awans do II ligi. Drużyna złożona z zawodniczek prowadzonych przez trenerów Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakiełę stanie przed szansą dużego sportowego awansu w kolejny weekend i to przed własną publicznością.


W wielkim finale rozgrywek III ligi w weekend (20-21 maja) zmierzą się trzy zespoły. OTPS Nike Ostrołęka będzie gospodarzem turnieju, a do rywalizacji przystąpią jeszcze drużyny AZS AWF Biała Podlaska oraz Płomień Sosnowiec. Ostrołęczanki oba spotkania rozegrają w pierwszym dniu turnieju.

W hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach w pierwszym starciu Nike zagra z AZS AWF Biała Podlaska o godz. 11.30. Drugie spotkanie turnieju zostało zaplanowane na godz. 18.00. Wówczas podopieczne trenerów Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakieły rywalizować będą z Płomieniem Sosnowiec. Ostatni meczu turnieju zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 11.30. Wówczas AZS AWF Biała Podlaska - Płomień Sosnowiec.Jeśli w pierwszym dniu turnieju ostrołęczanki odniosłyby dwa zwycięstwa, to niedzielny mecz tak naprawdę nie będzie miał już żadnego znaczenia. Nasze siatkarki zdają sobie jednak sprawę, że czeka je trudne zadanie.

- Rozegramy dwa bardzo trudne spotkania z wymagającymi przeciwniczkami, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby po dłuższej przerwie dobrze zaprezentować się przed naszą publicznością - podkreśla przyjmująca Nike Monika Gromadzka.

 

Szkoleniowcy Nike nie będą mogli liczyć na komplet zawodników, bo w treningach nie biorą udziału siatkarki, które w tym roku zdają maturę. Z pewnością drużyna wspierana młodszymi zawodniczkami, będącymi reprezentantkami Polski i kadry Mazowsza mogą pokusić się o niespodziankę i wywalczenie awansu do II ligi.

Odsłon: 5143
Komentarzy: 4
07:50, 13.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Goldstein @ 12:16, 13.05.2017r. IP: *

Bardzo ładna dziewczyna na zdjęciu

nie jestem robotem @ 13:05, 13.05.2017r. IP: *.*.63.144

Fajnie by było gdyby do Ostrołęki wróciła żeńska II liga.

Super @ 14:51, 13.05.2017r. IP: *.*.164.65

Walczcie wreszcie szansa na normalne granie

.???? @ 21:21, 15.05.2017r. IP: *.*.48.28

Tylko tyle

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo