« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

Najlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?


Turniej jest otwarty i przeznaczony dla wszystkich chętnych umiejących grać w szachy. Patronat honorowy nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik. W zawodach obowiązuje wpisowe 20 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy do lat 16) przy zgłoszeniach do piątku, 19 maja drogą internetową. Przy zgłoszeniu w dniu imprezy opłata jest wyższa o pięć złotych.

 

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz finansowe dla trójki najlepszych szachistów mistrzostw w kwotach odpowiednio: 200 zł, 150 zł i 100 zł. Specjalną nagrodę otrzyma również najlepsza zawodniczka imprezy. Uczestnicy zmierzą się w kategorii open, do lat 16, do lat 12 i do lat 8. W każdej dla trójki zawodników przewidziana jest statuetka i nagroda rzeczowa.

 

Zawody zostaną przeprowadzone w tempie gry 15 minut + 5 sekund ruch na zawodnika na dystansie pięciu lub sześciu rund. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń. Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 20 maja na godz. 10.00. Weryfikacja uczestników nastąpi do godz. 9.45. Podsumowanie imprezy i wręczenie nagród zostało zaplanowane na godz. 15.00.


Last minute Service

Dodatkowe informacje, regulamin zawodów oraz zapisy w kategorii open na stronie chessarbiter.com. Dołącz do zmagań w gronie dzieci. W zmaganiach wezmą udział szachiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także m.in. z Łomży, Warszawy, Wąsewa, Małkini Górnej i Ostrowi Mazowieckiej.

 

Sponsorzy I Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Szachach: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, siłownia Forma5 Club, KONKRET marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 3390
Komentarzy: 0
08:26, 16.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Mirosław Wysocki wygrał rywalizację w karabinie sportowym dziesięć strzałów podczas zawodów rozgrywanych na strzelnicy w Troszynie. W zawodach reprezentant Gardy Ostróda uzyskał bardzo dobry wyniki 95 punktów i wyprzedził zawodników gospodarzy.

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Dominik Kulesza wywalczył złoty medal Mistrzostw Mazowsza. W zawodach na pomostach CLKS Mazovia Ciechanów w kategorii wagowej -94 kg zdecydowanie wygrał rywalizację ze świetnym wynikiem 220 kg w dwuboju.

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W tym sezonie zawody rozłożone są na dwa dni zostaną przeprowadzone na strzelnicach w Kadzidle i Troszynie.

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Już po raz szesnasty młodzież z ostrołęckich szkół średnich rywalizować będzie w Mistrzostwach Ostrołęki w kilku dyscyplinach. Kalendarz imprez organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej jest naprawdę bardzo bogaty.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo