« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Nie jesteśmy hegemonami finansowymi

Szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik w kolejnym sezonie poprowadzi biało-czerwonych w rozgrywkach II ligi. Po rozmowach z zarządem doszło do przedłużenia umowy na kolejny rok pracy utalentowanego trenera z naszymi siatkarzami.


 

- Zaczynamy budować kadrę na kolejny sezon, ale trzon zespołu chcemy zostawić ten sam - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Ilu zawodników zostanie będzie wiadomo za parę dni, bo teraz kwestie finansowe będą wchodzić w grę. Chcemy postawić na stabilizację i rozwój zawodników. Taki jest plan, bo nie jesteśmy hegemonami finansowymi, ale budżet jest stabilny, warunki do treningu są i będą coraz lepsze. Jak to się wszystko poukłada, czas pokaże.

 

W tym momencie nie wiadomo do jakich zmian kadrowych może dojść i ilu zawodników zdecyduje się na dalszą grę w barwach Energi Ostrołęka.
- Ja przede wszystkim życzyłbym sobie, żeby utrzymać trzon zespołu wraz ze sztabem - zaznacza trener Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - To jest dla mnie w tej chwili najważniejsze, a jak to się uda to wtedy będziemy analizować sytuacje na rynku.


Esprit

W obecnym sezonie zarząd klubu ma zdecydowanie więcej czasu na podejmowanie decyzji odnośnie budowy zespołu.
- Z jednej strony tak, ale z drugiej my znamy swoje miejsce w szeregu i rynek transferowy jest tak,i że trzeba czekać na swoją kolej przy wyborze zawodników - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Chciałbym zachować również charakter zespołu, mamy walczyć i się rozwijać dla Ostrołęki. Myślę, że uda się również pozyskać chłopaków z Ostrołęki lub z regionu. To oni utożsamiają się najwięcej z zespołem, a jeżeli prezentują przy tym odpowiedni poziom sportowy, to wszyscy wtedy będą zadowoleni.

Odsłon: 3430
Komentarzy: 4
07:39, 18.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

bul @ 10:09, 18.05.2017r. IP: *.*.170.212

Szkoda ostrołęckiej kasy

PIOTR @ 20:34, 18.05.2017r. IP: *.*.153.130

Szkoda to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi !!

To @ 14:22, 19.05.2017r. IP: *.*.33.102

Żaden zawodnik z ostroleki = żadna kasa z miasta

PIOTR @ 18:06, 19.05.2017r. IP: *.*.153.130

do To proszę (jak masz trochę wiedzy ) ilu zawodników miejscowych gra z Kędzierzynie Koźlu w miejscowym zespole, jak wiesz wygrał Plus Ligę
Pozdrawiam Piotr

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo