« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 


Srebro przypadło kolejnemu zawodnikowi z II LO, a brązowy medal zdobył Patryk Golan, który pokonał Jakuba Biedrzyckiego. Do rywalizacji w historycznych, bo pierwszych mistrzostwach stawiło się siedmiu tenisistów.

 

W gronie pań nie doczekaliśmy się pierwszego meczu, bowiem poza Łucją Szabłowską, pozostałe zgłoszone do turnieju zawodniczki nie stawiły się na kortach. W efekcie trenująca od kilku dobrych lat tenis ziemny ostrołęczanka odebrała złoty medal i na pocieszenie swojej dobrej dyspozycji rozegrała towarzyskie mecze z panami, z którymi nie stała wcale na straconej pozycji.

 

Medale najlepszym zawodnikom oraz dyplomy pozostałym uczestnikom wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.
- Mam nadzieję, że już co roku będziemy spotykać się na pięknym obiekcie przy ulicy Hallera i rozgrywać mistrzostwa w tenisie ziemnym - podkreśla Jerzy Grabowski. - Liczę na to, że te korty będą tętniły życiem aż do późnych godzin nocnych. Serdecznie wszystkich grających w tenisa do tego zapraszam.Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki były ostatnią imprezą w rywalizacji szkół średnich o puchar przechodni prezydenta miasta. Relacje ze wszystkich imprez dostępne są w naszym serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym (17.05.2017)

 

Odsłon: 3628
Komentarzy: 0
08:46, 19.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prospreco Masters dla Matyczaka (zdjęcia, wideo)

Prospreco Masters dla Matyczaka (zdjęcia, wideo)

Niespodzianką zakończył się finał sezonu na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowym spotkaniu Prospreco Masters świetnie dysponowany Mateusz Matyczak pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego w dwóch setach 6:4 6:3.

Tenisiści walczą w Masters Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Tenisiści walczą w Masters Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Ósemka najlepszych zawodników obecnego sezonu rywalizuje na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w finałowych zawodach Prospreco Masters Cup 2017. Finał zawodów organizowanych przez OST został zaplanowany na niedzielne popołudnie.

Tenisiści z Rzekunia powalczą o awans do III ligi

Tenisiści z Rzekunia powalczą o awans do III ligi

Tenisiści stołowi Rzekunianki Rzekuń rozpoczynają rywalizację w rozgrywkach ligowych. W obecnym sezonie celem zespołu jest walka o awans do III ligi. Drużyna została poważnie wzmocniona i liczy na wsparcie kibiców z całej gminy. Dołączycie?

Prospreco Masters Cup 2017. Poznaj obsadę

Prospreco Masters Cup 2017. Poznaj obsadę

Prospreco Masters Cup 2017 zakończy rywalizację na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w obecnym sezonie. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski, ale ochotę na zwycięstwo w niezwykle prestiżowych zawodach ma jeszcze kilku tenisistów.

Tenisowy Prospreco Masters Cup 2017 przełożony

Tenisowy Prospreco Masters Cup 2017 przełożony

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe ze względu na panujące warunki pogodowe zdecydowało, że finałowym turnieju sezonu Prospreco Masters Cup 2017 zostanie przełożony na ostatni weekend września. Początkowo impreza miała zostać rozegrana w dniach 22-24 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo