« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Energa wycofa się z finansowania siatkarzy? (wideo)

Podczas spotkania prezesa Grupy Energa S.A. Daniela Obajtka z mediami w siedzibie urzędu miasta padły ważne deklaracje odnośnie wspierania sportu. Rzecznik spółki Adam Kasprzyk zapowiedział, że obecnie zmienia się strategia związana z finansowaniem klubów.


- Bardzo nam zależy, aby być w państwa regionie. Mamy nową strategię marketingową - powiedział podczas spotkania z mediami rzecznik Grupy Energa S.A., Adam Kasprzyk. - Niebawem będziemy ją [strategię] ogłaszać w szczegółach, ale mogę powiedzieć, że rezygnujemy z finansowania dużych klubów sportowych, gdzie zawodnicy są kupowani, przyjeżdżają [z innych regionów] i tylko grają w tym mieście. Natomiast bardzo zależy nam, aby kłaść nacisk na młodzież, na najmłodszych, którzy mając talent i środki mogą osiągać sukcesy w przyszłości. Chcemy wspomagań tych, którzy najbardziej potrzebują - mówił rzecznik Energi.Jednym z projektów grupy Energa S.A. ma być wsparcie w zakupie sprzętu sportowego dla Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce. Które kluby zyskają na nowym projekcie, a które stracą? Odpowiedź poznamy w najbliższych tygodniach.

 

Cała wypowiedź rzecznika Grupy Energa S.A. w materiale filmowym

Odsłon: 4877
Komentarzy: 8
07:45, 20.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

To @ 10:33, 20.05.2017r. IP: *.*.34.194

No kuźwa zajebiście.
Mądry człowiek. Siatkarzom podziękujemy. Teraz tylko nike unia korona Apn trojka. Brawo panowie brawo.

Kibic @ 10:48, 20.05.2017r. IP: *.*.54.153

Prezydent się za nami wstawi w enerdze

T @ 12:37, 20.05.2017r. IP: *

Tak samo prawdziwy artykul jak ten ze Ostrołęka zorganizuje polfinal 2 ligi. Patron medialny nie powinien dzialac na zasadzie domyslow. Zero rzetelnosci.

Czarek do T @ 14:57, 20.05.2017r. IP: *.*.49.104

Ale to są słowa rzecznika, a nie dziennikarza, więc o co chodzi. Moim zdaniem powinni dawać więcej kasy na dzieci i młodzież, miasto wystarczająco finansuje II ligę. Nikt nie ma takiego budżetu.

antoni @ 06:22, 21.05.2017r. IP: *.*.104.108

To się nazywa współczesne skąpstwo. Zawsze największe efekty daje wspieranie sztandarowych projektów, choć to kosztuje. Ale kto widział, żeby popychać wóz, a nie karmić konia? Jak w okolicy jest dobry, mocny finansowo klub, w którym grają dobrzy zawodnicy, to taki klub ciągnie za sobą uzdolnioną młodzież w tej dyscyplinie z całej okolicy. A tak firma po szczytnymi hasłami zaoszczędzi nieco kasy, bo młodzież zadowoli się byle datkiem, kilka piłek i nieco sprzętu, zaś wzorów do naśladowania będzie szukać w TV. Tam zaś firma straci, bo zabraknie jej reklamy i koło się zamknie. Już teraz widać jakie skutki przyniosło marce Energa wycofanie się z Sopotu, z Bełchatowa itd. Panowie z Energi nie idźcie tą drogą, bo to jest myślenie krótkowzroczne. A poklaskiwaczy, co to we wszystkim znajdują satysfakcję, byle tylko komuś przyłożyć, będzie aż nadto, co już widać po pierwszych komentarzach.

Lorek @ 09:26, 21.05.2017r. IP: *.*.45.223

Pis zabija sport w całej Polsce . Po objęciu władzy ,sportowcy którzy byli sponsorowani przez spółki państwowe , nie dostały wsparcia , dużo talentów się marnuje .

do Lorek @ 09:45, 21.05.2017r. IP: *.*.49.104

Bo ktoś nie chce tamtych układów i sponsoringu i buduje swój system, żeby pokazać, że zna się na tym lepiej. Jak będzie, czas pokaże.

bul @ 13:27, 23.05.2017r. IP: *.*.170.212

Dobre podejście Energi, tak powinno być sponsorowanie naszej młodzieży, a nie kupowanych zawodników co sezon

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo