« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dmochowski: To duży bagaż doświadczeń (wideo)

XII Memoriał Arkadiusza Gołasia po raz pierwszy będzie miał międzynarodową obsadę. Do zmagań przystąpią siatkarze z Białorusi. W zawodach obejrzymy dwa zespoły Olimpu, a całą imprezę naszym czytelnikom przybliży wicedyrektor Gimnazjum nr 1 Renisław Dmochowski.


Blisko trzystu młodych siatkarzy z całej Polski przystąpi do rywalizacji w XII Memoriale Arkadiusza Gołasia, który zostanie rozegrany w dniach 26-28 maja. W Ostrołęce po raz kolejny będziemy świadkami wielkiego święta siatkówki.

- Zaczynamy już w piątek o godzinie 10.00, gramy całą sobotę i kończymy w niedzielę uroczystym zakończeniem o godz. 15.00 - mówi wicedyrektor Gimnazjum nr 1 Renisław Dmochowski.

 

W zawodach nie zabraknie odgrywających kluczowe role od lat nie tylko w memoriale, ale również na krajowej arenie drużyn jak: Resovia Rzeszów, KS Metro Warszawa, MOS Wola Warszawa, MKS MDK Warszawa, czy też Gwardia Wrocław. Kto będzie faworytem turnieju?
- W tegorocznych rozgrywkach weźmie udział także zespół z Grodna, który jest mistrzem Białorusi - mówi Renisław Dmochowski. - Trudno mi w tym momencie określić potencjał tego zespołu. Natomiast tak, jak pan wspomniał zespoły warszawskie - MOS, Metro będą należały do grona faworytów. Nie możemy zapomnieć także o Resovii Rzeszów, z Krakowa zespół jest bardzo mocny, zespół z Kielc. Trudno powiedzieć, kto wygra tegoroczny memoriał.


Esprit

W zawodach nie zabraknie również dwóch drużyn ostrołęckiego Olimpu. Pierwszy z rocznika 2002 poprowadzi trener Norbert Majkowski, a drugi z rocznika 2003 Renisław Dmochowski. Z jakimi nadziejami przystępujemy do rywalizacji w turnieju?
- Najważniejsza nadzieja jest taka, żeby nasza młodzież się uczyła, rywalizowała sportowo z innymi zespołami - podkreśla jeden z głównych organizatorów memoriału Renisław Dmochowski. - Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Każdy zespół rozegra siedem spotkań i będzie to z pewnością bardzo duży bagaż doświadczeń.

 

Odsłon: 6644
Komentarzy: 0
12:57, 25.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo