« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski najlepszy na Kurpiach (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w VI Tenisowych Mistrzostwach Kurpi na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. W finałowym spotkaniu zawodnik reprezentujący Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.


W pierwszej rundzie mistrzostw w Wykrocie Jordan Czapski miał wolny los. W kolejnym spotkaniu pokonał Mirosława Mazucha 9:2. Następnie w ćwierćfinale pokonał Adama Otłowskiego 9:6, a w półfinałowym spotkaniu okazał się lepszy od Kamila Woźniaka 6:4 6:1

 

Rozstawiony z numerem dwa Krzysztof Bułkowski w pierwszej rundzie miał również wolny los. W pierwszym swoim spotkaniu pokonał Krzysztofa Bugaja 9:2. W drugim meczu wygrał z Tomaszem Szabłowskim 9:4, a w półfinale okazał się lepszy od rewelacyjnie spisującego się Bartosza Muracha 7:6 7:6.

 

W finałowym meczu niezwykle wyrównany był pierwszy set, w którym Jordan Czapski wygrał 7:6. W drugim secie zawodnik z Olszewo-Borek zdominował rywalizację wygrywając 6:0. Najlepszy zawodników mistrzostw wspólnie dekorowali wicestarosta Krzysztof Parzychowski, przewodniczący rady powiatu Krzysztof Mróz, menedżer Krainy Kurpiowskiej w Wykrocie Krzysztof Lewandowski oraz prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe Dariusz Terlikowski.

Organizatorem zawodów było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz Starostwo Powiatu Ostrołęckiego.

 

Ćwierćfinały: Jordan Czapski - Adam Otłowski 9:6, Kamil Woźniak - Grzegorz Bar 9:2, Bartosz Murach - Daniel Dąbrowski 9:7, Krzysztof Bułkowski - Tomasz Szabłowski 9:4. Półfinały: Jordan Czapski - Kamil Woźniak 6:4 6:1, Krzysztof Bułkowski - Kamil Woźniak 7:6 7:6. Finał: Jordan Czapski - Krzysztof Bułkowski 7:6 (7:5) 6:0.


JBB

W rywalizacji wzięło udział blisko trzydziestu zawodników reprezentujących Ostrołękę i powiat ostrołęcki, Ostrów Mazowiecką, Łomżę i Zambrów. Sponsorami mistrzostw byli: Powiat Ostrołęcki, Kurpiowska Kraina, Piekarnia Kurpiowska Serafin, iFriday Mariusz Piątek oraz Fast Diet Food. Patronat medialny nad turniejem sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Mistrzostwa Kurpi w Tenisie Ziemnym w Wykrocie (4.06.2017)

 

Odsłon: 6754
Komentarzy: 0
08:48, 06.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo