« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski najlepszy na Kurpiach (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w VI Tenisowych Mistrzostwach Kurpi na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. W finałowym spotkaniu zawodnik reprezentujący Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.


W pierwszej rundzie mistrzostw w Wykrocie Jordan Czapski miał wolny los. W kolejnym spotkaniu pokonał Mirosława Mazucha 9:2. Następnie w ćwierćfinale pokonał Adama Otłowskiego 9:6, a w półfinałowym spotkaniu okazał się lepszy od Kamila Woźniaka 6:4 6:1

 

Rozstawiony z numerem dwa Krzysztof Bułkowski w pierwszej rundzie miał również wolny los. W pierwszym swoim spotkaniu pokonał Krzysztofa Bugaja 9:2. W drugim meczu wygrał z Tomaszem Szabłowskim 9:4, a w półfinale okazał się lepszy od rewelacyjnie spisującego się Bartosza Muracha 7:6 7:6.

 

W finałowym meczu niezwykle wyrównany był pierwszy set, w którym Jordan Czapski wygrał 7:6. W drugim secie zawodnik z Olszewo-Borek zdominował rywalizację wygrywając 6:0. Najlepszy zawodników mistrzostw wspólnie dekorowali wicestarosta Krzysztof Parzychowski, przewodniczący rady powiatu Krzysztof Mróz, menedżer Krainy Kurpiowskiej w Wykrocie Krzysztof Lewandowski oraz prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe Dariusz Terlikowski.

Organizatorem zawodów było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz Starostwo Powiatu Ostrołęckiego.

 

Ćwierćfinały: Jordan Czapski - Adam Otłowski 9:6, Kamil Woźniak - Grzegorz Bar 9:2, Bartosz Murach - Daniel Dąbrowski 9:7, Krzysztof Bułkowski - Tomasz Szabłowski 9:4. Półfinały: Jordan Czapski - Kamil Woźniak 6:4 6:1, Krzysztof Bułkowski - Kamil Woźniak 7:6 7:6. Finał: Jordan Czapski - Krzysztof Bułkowski 7:6 (7:5) 6:0.W rywalizacji wzięło udział blisko trzydziestu zawodników reprezentujących Ostrołękę i powiat ostrołęcki, Ostrów Mazowiecką, Łomżę i Zambrów. Sponsorami mistrzostw byli: Powiat Ostrołęcki, Kurpiowska Kraina, Piekarnia Kurpiowska Serafin, iFriday Mariusz Piątek oraz Fast Diet Food. Patronat medialny nad turniejem sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Mistrzostwa Kurpi w Tenisie Ziemnym w Wykrocie (4.06.2017)

 

Odsłon: 6129
Komentarzy: 0
08:48, 06.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo