« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Aż czternaście par deblowych przystąpi do rywalizacji w turnieju Serafin Night Cup 2017, które w najbliższy weekend zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Turniejowe spotkania wystartują w piątkowy wieczór, a zakończą się w niedzielny poranek.


Pary deblowe zostały podzielone na dwie grupy (A i B) po siedem par deblowych w każdej z nich. W grupach obowiązuje systemem "każdy z każdym" do dziewięciu wygranych gemów w przypadku stanu 8:8 gramy tie-break do siedmiu punktów, a przy stanie w gemie 40:40 (równowagi) obowiązuje złota piłka.

 

Z obu grup eliminacyjnych do rozgrywek finałowych (pucharowych) awansują po trzy najlepsze pary, gdzie zwycięzcy grup są automatycznie znajdą się w półfinale, a deble z miejsc 2-3 zagrają metodą na krzyż (2a - 3b, 3a - 2b) o wejście do półfinału.

 

Początek rywalizacji został zaplanowany na piątek, 23 czerwca na godz. 17.00. Organizatorzy proszą o przybycie co najmniej piętnaście minut przed swoim meczem i przeprowadzenie rozgrzewki.


JBB

W grupie A zaprezentują się: Maciej Leonarski/Bartosz Nowak, Roman Dąbrowski/Szymon Siemińki, Grzegorz Bar/Roman Szkopek, Paweł Kwiatkowski/Paweł Murach, Tomasz Kania/Bogumił Podolak, Mirosław Mazuch/Andrzej Żubrowski, Andrzej Dziekoński/Grzegorz Kaczorowski.

W grupie rywalizować będą: Piotr Mrozek/Kamil Woźniak, Wiesław Wyszkowski/Marek Dawidczyk, Jordan Czapski/Natalia Mazuch, Dariusz Terlikowski/Adam Otłowski, Zbigniew Sobol/Anna Sobol, Leszek Bieżuński/Jakub Bieżuński, Marek Gogulski/Grzegorz Prot.


Poznaj plan turniejowych spotkań Serafin Debel Night Cup 2017. Sponsorami imprezy są Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 4798
Komentarzy: 0
09:42, 23.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo