« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Aż czternaście par deblowych przystąpi do rywalizacji w turnieju Serafin Night Cup 2017, które w najbliższy weekend zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Turniejowe spotkania wystartują w piątkowy wieczór, a zakończą się w niedzielny poranek.


Pary deblowe zostały podzielone na dwie grupy (A i B) po siedem par deblowych w każdej z nich. W grupach obowiązuje systemem "każdy z każdym" do dziewięciu wygranych gemów w przypadku stanu 8:8 gramy tie-break do siedmiu punktów, a przy stanie w gemie 40:40 (równowagi) obowiązuje złota piłka.

 

Z obu grup eliminacyjnych do rozgrywek finałowych (pucharowych) awansują po trzy najlepsze pary, gdzie zwycięzcy grup są automatycznie znajdą się w półfinale, a deble z miejsc 2-3 zagrają metodą na krzyż (2a - 3b, 3a - 2b) o wejście do półfinału.

 

Początek rywalizacji został zaplanowany na piątek, 23 czerwca na godz. 17.00. Organizatorzy proszą o przybycie co najmniej piętnaście minut przed swoim meczem i przeprowadzenie rozgrzewki.W grupie A zaprezentują się: Maciej Leonarski/Bartosz Nowak, Roman Dąbrowski/Szymon Siemińki, Grzegorz Bar/Roman Szkopek, Paweł Kwiatkowski/Paweł Murach, Tomasz Kania/Bogumił Podolak, Mirosław Mazuch/Andrzej Żubrowski, Andrzej Dziekoński/Grzegorz Kaczorowski.

W grupie rywalizować będą: Piotr Mrozek/Kamil Woźniak, Wiesław Wyszkowski/Marek Dawidczyk, Jordan Czapski/Natalia Mazuch, Dariusz Terlikowski/Adam Otłowski, Zbigniew Sobol/Anna Sobol, Leszek Bieżuński/Jakub Bieżuński, Marek Gogulski/Grzegorz Prot.


Poznaj plan turniejowych spotkań Serafin Debel Night Cup 2017. Sponsorami imprezy są Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 4612
Komentarzy: 0
09:42, 23.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo