« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.


Do turnieju przystąpiła rekordowa liczba czternastu par deblowych, które zostały podzielone na dwie grupy. Organizatorzy z Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zafundowali prawdziwy maraton uczestnikom, którzy rywalizowali od piątkowego wieczoru przez sobotnią noc, a następnie turniejowe spotkania zostały wznowione w sobotnie popołudnie.

 

Finał przy świetle jupiterów rozegrano w sobotnią noc, a najlepsi okazali się Piotr Mrozek i Kamil Woźniak. Wcześniej triumfatorzy rozgrywek w drodze po awans do półfinału pokonali parę Tomasz Kania - Bogumił Podolak 9:6.

 

W półfinałowych meczach Mirosław Mazuch i Andrzej Żubrowski przegrali z parą Maciej Leonarski - Bartosz Nowak 1:9, a Jordan Czapski w parze z Natalią Mazuch musieli uznać wyższość Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 2:9. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników turnieju Serafin Debel Night Cup 2017.- Cieszę się bardzo z faktu, że tyle tenisistów przystąpiło do tych zawodów - podkreślał podczas podsumowania główny sponsor imprezy Andrzej Żubrowski. - Mam nadzieję, że te zawody rozgrywane wieczorową i nocną porą na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce staną się już tradycją.


Organizatorzy imprezy przygotowali także nagrodę specjalną wielką piłkę z autografami Marty Domachowskiej i Klaudii Jans-Ignacik, którą Natalii Mazuch wręczył prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusza Terlikowski. Głównym sponsorem imprezy była Piekarnia Kurpiowska Serafin. Imprezę wsparł także Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Serafin Debel Night Cup 2017 w Ostrołęce (24.06.2017)

 

Odsłon: 8472
Komentarzy: 0
11:12, 25.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo