« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.


Do turnieju przystąpiła rekordowa liczba czternastu par deblowych, które zostały podzielone na dwie grupy. Organizatorzy z Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zafundowali prawdziwy maraton uczestnikom, którzy rywalizowali od piątkowego wieczoru przez sobotnią noc, a następnie turniejowe spotkania zostały wznowione w sobotnie popołudnie.

 

Finał przy świetle jupiterów rozegrano w sobotnią noc, a najlepsi okazali się Piotr Mrozek i Kamil Woźniak. Wcześniej triumfatorzy rozgrywek w drodze po awans do półfinału pokonali parę Tomasz Kania - Bogumił Podolak 9:6.

 

W półfinałowych meczach Mirosław Mazuch i Andrzej Żubrowski przegrali z parą Maciej Leonarski - Bartosz Nowak 1:9, a Jordan Czapski w parze z Natalią Mazuch musieli uznać wyższość Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 2:9. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników turnieju Serafin Debel Night Cup 2017.


JBB

- Cieszę się bardzo z faktu, że tyle tenisistów przystąpiło do tych zawodów - podkreślał podczas podsumowania główny sponsor imprezy Andrzej Żubrowski. - Mam nadzieję, że te zawody rozgrywane wieczorową i nocną porą na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce staną się już tradycją.


Organizatorzy imprezy przygotowali także nagrodę specjalną wielką piłkę z autografami Marty Domachowskiej i Klaudii Jans-Ignacik, którą Natalii Mazuch wręczył prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusza Terlikowski. Głównym sponsorem imprezy była Piekarnia Kurpiowska Serafin. Imprezę wsparł także Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Serafin Debel Night Cup 2017 w Ostrołęce (24.06.2017)

 

Odsłon: 8281
Komentarzy: 0
11:12, 25.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo