« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rozgrywki III ligi siatkówki bez SPS Volley

Siatkarzy SPS Volley Ostrołęka nie zobaczymy na parkietach III ligi w nadchodzącym sezonie. Ze względu na braki kadrowe władze klubu postanowiły o wycofaniu zespołu z dalszej rywalizacji. Gdzie rywalizować będą zawodnicy, który opuszczą Volley?


- Wycofanie drużyny z rozgrywek podyktowane jest brakiem młodzieży, która chciałaby kontynuować karierę siatkarską w szeregach ostrołęckiej drużyny - mówi Michał Zalewski, członek zarządu SPS Volley Ostrołęka na oficjalnej stronie klubu.


Jednocześnie zaznacza, że problem może leżeć w samej młodzieży, która po ukończeniu gimnazjum nie garnie się już do grania w siatkówkę w innych lokalnych klubach, a byłaby idealnym wzmocnieniem.


Łubudu

Z pewnością słabnące zainteresowanie uprawianiem siatkówki w męskim wydaniu w naszym mieście jest dużym problemem dla całej dyscypliny. Drużyny młodzieżowe Olimpu w ostatnich sezonach notują przeciętne wyniki, a po zakończeniu wieku kadeta młodzi siatkarze nie mają możliwości rywalizacji w kategorii junior, bo nikt takiej drużyny do rozgrywek wystawić w ostatnich sezonach nie chciał.


Z kolei działacze ASPS Net Ostrołęka skupiają się wyłącznie na drużynie seniorów, która obecnie występuje w rozgrywkach II ligi. W efekcie wychowanków w ostrołęckiej drużynie jest jak na lekarstwo. Czy ktoś będzie chciał tę sytuację zmienić? Czas pokaże.

Odsłon: 8794
Komentarzy: 5
09:12, 26.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

ja @ 12:54, 26.06.2017r. IP: *.*.59.43

Przeciętne wyniki Olimpu to bardzo delikatne stwierdzenie. Trzeba powiedzieć wprost, że od paru lat w tym klubie nie dzieje się nic. No może poza organizacją raz w roku Memoriału Gołasia.

do ja @ 15:04, 26.06.2017r. IP: *.*.170.76

Jak można swoją nieporadność zrzucać na innych? Olimp nie ma z Volley nic wspólnego więc jego przeciętne wyniki nie mają z wami nic wspólnego! Jak Olimp miał dobre i świetne wyniki to też jego zawodnicy po skończeniu gimnazjum nie mieli, gdzie grać... Ci wyróżniający się zawodnicy (jak np. Łomacz) musieli po skończeniu szkoły iść poza Ostrołękę by się rozwijać i tak jest nadal... Mimo Netu i Volley, lepiej dla młodych zawodników iść do Warszawy, Olsztyna czy Radomia...

do do ja @ 15:22, 26.06.2017r. IP: *.*.63.144

Kiedy Olimp miał dobre i świetne wyniki ?

do ja @ 15:04, 26.06.2017r. @ 17:01, 26.06.2017r. IP: *.*.156.89

Faktycznie , tłumy odchodzą z naszego miasta. Bredzisz kolego.

Ketjow @ 21:19, 26.06.2017r. IP: *.*.50.156

Prawda jest trochę inna. Zapał u młodych duży, a jak co do czego, to nie ma chętnych juniorków do grania. Lepiej iść na disco, kawiarni lub siedzieć na laptopie. Jak też mają grać w Ostrołęce skoro za chwilę będą studiować poza naszym miastem. Vide Brzostek, Krajewski, Kowalczyk. Trzeba znać fakty, jak zabiera się głos. Redaktor również.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo