« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medalowe lokaty KK24h w Drohiczynie

Reprezentanci KK24h bardzo udanie rywalizują w cyklu Maratonów Kresowych. Tym razem kolarze z miasta i powiatu ostrołęckiego wywalczyli trzy miejsca na podium. Najlepiej zaprezentował się Mateusz Lendzioszek, który wygrał rywalizację na dystansie 10 km.


Utalentowany kolarz okazał się najlepszy w kategorii do lat 8, a w gronie open wywalczył dwudziestą lokatę. Kolejne podium w swojej karierze dołożył Wiesław Podeszwa na dystansie 60 km, tym razem będąc drugim w kategorii M6, a trzydziesty w kategorii open.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się na tym samym dystansie Bartosz Jechanowski, który zajął 3 miejsce w kategorii orlik i 36 open. Tuż za podium rywalizację w kategorii M4 ukończył z kolei Arkadiusz Jechanowski, dając się wyprzedzić rywalowi na ostatnich metrach. W klasyfikacji open znalazł się na 21 pozycji.


JBB

Na najdłuższym dystansie rywalizował również Mariusz Rynkiewicz, który dojechał do mety 51, a szesnaste miejsce zajął w kategorii M3. Drużynowo na dystansie 60 km Klub Kolarski 24h uplasował się na piątej lokacie.

 

Na krótszym 30 km odcinku Hubert Lemański był 65 w open i szósty kateorii junior młodszy, Paweł Niedbała zajął 67 miejsce w open i piąte kategorii M5, Marek Karczewski był 117 w open i dwunasty w kategorii M5, a Paweł Kalinowski zajął 196 m open i 45 w kategorii M3. Drużynowo na 30 km Klub Kolarski 24h zajął siódmą lokatę.

 

Przed zawodnikami Klubu Kolarskiego 24h w najbliższych tygodniach kolejne wyzwania, w tym w imprezach organizowanych w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Już 16 lipca przeprowadzony zostanie Wakacyjny Wyścig Australijski na stadionie przy ulicy Witosa. We wtorek 15 sierpnia kolarze rywalizować będą w kolejnej czasówce na szosie w Rzekuniu. Na niedzielę, 24 września zaplanowany został z kolei wyścig MTB w lesie w Serafinie.

Odsłon: 5751
Komentarzy: 0
08:45, 28.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo