« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medalowe lokaty KK24h w Drohiczynie

Reprezentanci KK24h bardzo udanie rywalizują w cyklu Maratonów Kresowych. Tym razem kolarze z miasta i powiatu ostrołęckiego wywalczyli trzy miejsca na podium. Najlepiej zaprezentował się Mateusz Lendzioszek, który wygrał rywalizację na dystansie 10 km.


Utalentowany kolarz okazał się najlepszy w kategorii do lat 8, a w gronie open wywalczył dwudziestą lokatę. Kolejne podium w swojej karierze dołożył Wiesław Podeszwa na dystansie 60 km, tym razem będąc drugim w kategorii M6, a trzydziesty w kategorii open.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się na tym samym dystansie Bartosz Jechanowski, który zajął 3 miejsce w kategorii orlik i 36 open. Tuż za podium rywalizację w kategorii M4 ukończył z kolei Arkadiusz Jechanowski, dając się wyprzedzić rywalowi na ostatnich metrach. W klasyfikacji open znalazł się na 21 pozycji.


JBB

Na najdłuższym dystansie rywalizował również Mariusz Rynkiewicz, który dojechał do mety 51, a szesnaste miejsce zajął w kategorii M3. Drużynowo na dystansie 60 km Klub Kolarski 24h uplasował się na piątej lokacie.

 

Na krótszym 30 km odcinku Hubert Lemański był 65 w open i szósty kateorii junior młodszy, Paweł Niedbała zajął 67 miejsce w open i piąte kategorii M5, Marek Karczewski był 117 w open i dwunasty w kategorii M5, a Paweł Kalinowski zajął 196 m open i 45 w kategorii M3. Drużynowo na 30 km Klub Kolarski 24h zajął siódmą lokatę.

 

Przed zawodnikami Klubu Kolarskiego 24h w najbliższych tygodniach kolejne wyzwania, w tym w imprezach organizowanych w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Już 16 lipca przeprowadzony zostanie Wakacyjny Wyścig Australijski na stadionie przy ulicy Witosa. We wtorek 15 sierpnia kolarze rywalizować będą w kolejnej czasówce na szosie w Rzekuniu. Na niedzielę, 24 września zaplanowany został z kolei wyścig MTB w lesie w Serafinie.

Odsłon: 6381
Komentarzy: 0
08:45, 28.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo