« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą o miano najlepszego w powiecie

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem w II Tenisowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. W zawodach przeprowadzonych na kortach Krainy Kurpiowskiej w Wykrocie zobaczymy czołowych reprezentantów naszego regionu.


Lider ostrołęckiego rankingu open zgromadził do tej pory 74 punkty i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży - 56 pkt. Trzeci jest obecnie rewelacyjnie spisujący się w zawodach Bartosz Murach - 48 pkt, a czwarty Kamil Woźniak - 46 pkt.

 

Kolejnymi w rankingu open są Jakub Nosek - 38 pkt, Adam Otłowski i Konrad Czapski - po 36 pkt, Paweł Murach - 26 pkt, Mirosław Mazuch - 24 pkt oraz czwórka zawodników będących eq aequo na dziesiątej pozycji: Bartłomiej Kowalski, Daniel Dąbrowski, Jędrzej Nowak i Mateusz Matyczak, którzy zgromadzili po 20 punktów.

 

Warto podkreślić, że dla tych zawodników to również okazja, aby powalczyć o niezwykle istotne punkty do rankingu open. Na zakończenie sezonu ósemka najlepszych tenisistów przystąpi do finałowego Mastersa.Organizatorem II Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, które na dwudniową imprezę zaprasza w dniach 1-2 lipca Zgłoszeń można dokonać maksymalnie do czwartku, 29 czerwca do godz. 21.00 mailowo na lub tel. pod numerem 722 055 267.

 

Głównym sponsorem imprezy organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe jest Powiat Ostrołęcki. Sponsorami dodatkowymi Kurpiowska Kraina w Wykrocie, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zmaganiami najlepszych tenisistów objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 5722
Komentarzy: 1
07:37, 29.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

jordan @ 18:18, 29.06.2017r. IP: *.*.99.73

niestety ja nie mogę zagrać, więc powodzenia koledzy, niech wygra najlepszy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo