« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kadra Energi na nowy sezon II ligi skompletowana

Dwunastu zawodników znajdzie się w kadrze Energi Ostrołęka na nowy sezon rozgrywek II ligi. Przygotowania do nowego sezonu podopieczni trenera Mateusza Mielnika rozpoczną na początku sierpnia zajęciami na siłowni. Znamy już całą kadrę biało-czerwonych.


Przypomnijmy, iż umowy jako pierwsi podpisali: atakujący Patryk Szwaradzki, rozgrywający Paweł Zdrojewski, przyjmujący Dominik Zalewski, przyjmując Kamil Graczyk, środkowy Arkadiusz Piasta. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami kontrakt podpisze także przyjmujący Łukasz Stojke.

 

Do Ostrołęki powrócił po kilku latach przerwy libero Grzegorz Kowalczyk. Po kilku latach przerwy na pozycję rozgrywającego w ostrołęckim zespole powrócił Michał Tomczak. Kolejnymi zawodnikami z którym prezes Stanisław Nowaczyk podpisał umowy byli: przyjmujący Kamil Guzewicz, atakujący Tobiasz Wojtkowski i środkowy Jakub Macyra.


Łubudu

Ostatnim zawodnikiem, który złożył podpis na umowie jest środkowy Tomasz Obuchowicz. Tym samym budowa kadry biało-czerwonych na nowy sezon rozgrywek II ligi dobiegła końca.

- Cieszę się z faktu, że sprawnie udało zarządowi podpisać kontrakty z zawodnikami i wszystkich będę miał do dyspozycji już na pierwszych treningach - mówi trener Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Nie będziemy rozpoczynać od początku budowy zespół i przygotowań fizycznych. Zawodnicy mają indywidualne rozpiski i uważam, że w dobrej formie przystąpią już do okresu przygotowawczego.

 

Jak będą wyglądały przygotowania do nowego sezonu i z kim rozegramy mecze sparingowe? O tym już niebawem łamach naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 7793
Komentarzy: 2
07:45, 29.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Bsys @ 00:47, 30.06.2017r. IP: *

Nie było awansu to dotacji polowe im damy

oo @ 07:05, 01.07.2017r. IP: *.*.169.176

To też za dużo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo